Najdlhšia noc: Aktualizácia dátumu vydania a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Longest Night je nová hra, ktorú vyvíjajú vývojári The Longest Journey. Ide o dobrodružné RPG, ktoré hráčov zavedie do sveta plného mágie a nebezpečenstva. V tomto článku budeme diskutovať o dátume vydania a o tom, čo o The Longest Night zatiaľ vieme.

Najdlhšia noc: Aktualizácia dátumu vydania a to, čo zatiaľ vieme. Najdlhšia noc je pripravovaný film, ktorý vyjde v roku 2022. Film režíruje a píše režisérka a spisovateľka Lina Roessler. Film si zahrá herecké obsadenie vrátane obsadenia filmu Láska a dedičstvo 4x07. Film sa zameria na príbeh skupiny dospelých, ktorí sa snažia vybudovať vzťah a zároveň sa vyrovnávajú s výzvami dospievania. Tešíme sa na ďalšie informácie o filme, keď vyjde v roku 2022.Najdlhšia noc

Obsah

 • dátum vydania
 • Čo zatiaľ vieme
 • Hrateľnosť
 • grafiku a zvuk
 • Požiadavky na systém
 • cena

dátum vydania

Očakáva sa, že The Longest Night vyjde v lete 2021. Hoci presný dátum ešte nie je známy, hra bude dostupná pre PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Najdlhšia noc

Čo zatiaľ vieme

The Longest Night je dobrodružné RPG, ktoré hráčov zavedie do sveta plného mágie a nebezpečenstva. K dispozícii bude obsadenie postáv, ktoré budú hráčov sprevádzať na ich ceste. Hráči budú môcť rozprávať svoj vlastný príbeh tak, že budú robiť rozhodnutia, ktoré ovplyvnia svet a postavy okolo nich.Hrateľnosť

The Longest Night bude dobrodružstvo z pohľadu tretej osoby, ktoré prenesie hráčov do sveta mágie a nebezpečenstva. K dispozícii bude obsadenie postáv, ktoré budú hráčov sprevádzať na ich ceste. Hráči budú môcť rozprávať svoj vlastný príbeh tak, že budú robiť rozhodnutia, ktoré ovplyvnia svet a postavy okolo nich. Chýbať nebude ani súbojový systém, ktorý hráčom umožní bojovať so svojimi protivníkmi rôznymi zbraňami a schopnosťami.

grafiku a zvuk

The Longest Night bude mať ohromujúcu grafiku a atmosférický soundtrack. Grafika je udržiavaná v kreslenom štýle, vďaka ktorému je svet živý a farebný. Soundtrack bude mixom klasických a moderných prvkov, ktoré hráčov vtiahnu do sveta.

Požiadavky na systém

The Longest Night bude k dispozícii pre PC, PlayStation 4 a Xbox One. Systémové požiadavky pre PC ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že budú podobné požiadavkám pre The Longest Journey.cena

Cena za Najdlhšiu noc zatiaľ nie je známa, no predpokladá sa, že bude podobná cene za Najdlhšiu cestu. K dispozícii bude aj množstvo predobjednávkových bonusov, ktoré ešte nie sú známe.

Záver

The Longest Night je nová dobrodružná RPG, ktorú vyvíjajú vývojári The Longest Journey. K dispozícii bude obsadenie postáv, ktoré budú hráčov sprevádzať na ich ceste. Bude mať ohromujúcu grafiku a atmosférický soundtrack. Očakáva sa, že The Longest Night vyjde v lete 2021. Cena zatiaľ nie je známa, no predpokladá sa, že bude podobná cene The Longest Journey.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde The Longest Night?
  A: Očakáva sa, že The Longest Night vyjde v lete 2021.
 • Otázka: Bude The Longest Night dostupná na PC, PlayStation 4 a Xbox One?
  A: Áno, The Longest Night bude k dispozícii na PC, PlayStation 4 a Xbox One.
 • Otázka: Aká bude cena za Najdlhšiu noc?
  A: Cena za Najdlhšiu noc zatiaľ nie je známa, no predpokladá sa, že bude podobná cene za Najdlhšiu cestu.

Požiadavky na systém

Minimum Odporúčané
OS: Windows 7/8/10 Operačný systém: Windows 10
Procesor: Intel Core i3-2120 Procesor: Intel Core i5-4590
Pamäť: 4 GB RAM Pamäť: 8 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 750 Grafika: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Verzia 11 DirectX: Verzia 11
Úložný priestor: 10 GB dostupného úložného priestoru Úložný priestor: 10 GB dostupného úložného priestoru

The Longest Night je nová dobrodružná RPG, ktorú vyvíjajú vývojári The Longest Journey. K dispozícii bude obsadenie postáv, ktoré budú hráčov sprevádzať na ich ceste. Bude mať ohromujúcu grafiku a atmosférický soundtrack. Očakáva sa, že The Longest Night vyjde v lete 2021. Cena zatiaľ nie je známa, no predpokladá sa, že bude podobná cene The Longest Journey. Viac informácií o Najdlhšej noci nájdete na thelongestnightgame.com a Facebook .