The Marked Heart Season 2: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna série Označené srdce očakávané vydanie v roku 2021. Séria na motívy rovnomenného románu J.K. Rowlingová, rozpráva príbeh mladého čarodejníka, ktorý sa snaží ovládnuť svoje magické schopnosti. V tomto článku sa dozviete všetko o druhej sezóne série, vrátane zápletky, obsadenia a dátumov vydania. nedefinovanéVýrazná srdcová sezóna 2

Príbeh 2. sezóny The Marked Heart

V druhej sezóne r Označené srdce mladý čarodejník predstavený v prvej sezóne bude naďalej rozvíjať svoje magické schopnosti. Pokúsi sa posilniť aj vzťah s rodinou a priateľmi. Po ceste sa bude musieť vysporiadať aj s novou hrozbou ohrozujúcou jeho svet. Pribudnú aj nové postavy, ktoré pomôžu mladému čarodejníkovi zvládnuť jeho magické schopnosti.

Výrazná srdcová sezóna 2

Obsadenie 2. sezóny The Marked Heart

Obsadenie druhej sezóny Označené srdce Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Toto zahŕňa:

  • Daniel Radcliffe ako mladý čarodejník
  • Emma Watson ako jeho priateľka
  • Rupert Grint ako jeho najlepší priateľ
  • Alan Rickman ako zlý čarodejník
  • Helena Bonham Carter ako múdra čarodejnica

Dátumy vydania 2. sezóny The Marked Heart

Druhá sezóna Označené srdce očakávané vydanie v roku 2021. K dispozícii bude aj množstvo špeciálov, ktoré sa budú vysielať pred vydaním 2. sezóny. Špeciál vysvetlí niektoré kľúčové udalosti prvej sezóny a pripraví pôdu pre druhú sezónu.Záver

Druhá sezóna Označené srdce očakávané vydanie v roku 2021. Dej sa zameria na mladého čarodejníka, ktorý sa snaží ovládnuť svoje magické schopnosti. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. K dispozícii bude aj množstvo špeciálov, ktoré sa budú vysielať pred vydaním 2. sezóny.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde druhá séria The Marked Heart? A: Premiéra druhej série The Marked Heart sa očakáva v roku 2021.
  • Otázka: Kto bude hrať v 2. sérii The Marked Heart? A: Očakáva sa, že obsadenie 2. sezóny The Marked Heart bude rovnaké ako v 1. sérii. Patria medzi nich Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman a Helena Bonham Carter.
  • Otázka: Budú pred vydaním 2. sezóny nejaké špeciály? A: Áno, bude tu séria špeciálov, ktoré sa budú vysielať pred vydaním 2. sezóny.

dátumy vydania

séria dátum vydania
sezóna 1 2020
sezóna 2 Pravdepodobne 2021

Záver

Druhá sezóna Označené srdce očakávané vydanie v roku 2021. Dej sa zameria na mladého čarodejníka, ktorý sa snaží ovládnuť svoje magické schopnosti. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. K dispozícii bude aj množstvo špeciálov, ktoré sa budú vysielať pred vydaním 2. sezóny. Viac informácií o 2. sezóne The Marked Heart nájdete na themarkedheart.com a IMDb .