The Marvelous Mrs. Maisel Season 4: Cast – Who Returns?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna Úžasná pani Maiselová bude čoskoro vydaný na Amazon Prime Video. Fanúšikovia sa tešia na to, kto sa vráti a kto bude nový v obsadení. V tomto článku sa pozrieme na nové a staré postavy predstavené vo štvrtej sezóne Úžasná pani Maiselová sa uvidí.Nádherná pani Maiselová 4. sezóna

Kto hrá v 4. sezóne The Marvelous Mrs. Maisel?

Rachel Brosnahan si zopakuje rolu rovnomennej pani Maiselovej. Alex Borstein sa vráti ako Susie Myerson, Tony Shalhoub ako Abe Weissman a Marin Hinkle ako Rose Weissman. Michael Zegen sa vráti ako Joel Maisel a Kevin Pollak ako Moishe Maisel.

Úžasná 4. sezóna pani Maiselovej je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov série. Obsadenie série je jedinečné a fanúšikovia sú nadšení, kto sa vráti. Nová sezóna prinesie veľa nových tvárí a príbehov. Tešíme sa, čo nás čaká. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových sezónach, pozrite si naše články Finále 3. sezóny Legacies a Dátum vydania One Piece 994 .

Nádherná pani Maiselová 4. sezóna

Nové postavy v 4. sezóne The Marvelous Mrs. Maisel

Vo štvrtej sezóne sa predstavia niektoré nové postavy Úžasná pani Maiselová sa uvidí. Sterling K. Brown sa predstaví ako Reggie, Joelov priateľ. Jane Lynch sa predstaví ako Sophie Lennon, slávna komička. Vystúpia aj niektoré hosťujúce hviezdy, vrátane Caroline Aaron ako Shirley Maisel, Liza Weil ako Naomi Bunch a Caroline Aaron ako Shirley Maisel.Kto sa nevráti?

Existujú postavy, ktoré sa už nevrátia. Luke Kirby sa nevráti ako Lenny Bruce. Zachary Levi sa tiež nevráti ako Benjamin Ettenberg.

Kde sa bude odohrávať štvrtá séria The Marvelous Mrs. Maisel?

Dej štvrtej sezóny Úžasná pani Maiselová sa uskutoční v Paríži. Pani Maisel a jej rodina pocestujú do Paríža za dobrodružstvami.

Kedy bude vydaná 4. séria The Marvelous Mrs. Maisel?

Štvrtá sezóna Úžasná pani Maiselová Očakáva sa, že bude vydaný na Amazon Prime Video v decembri 2020.Záver

Štvrtá sezóna Úžasná pani Maiselová bude obsahovať veľa nových a starých postáv. Vrátia sa Rachel Brosnahan, Alex Borstein, Tony Shalhoub, Marin Hinkle, Michael Zegen a Kevin Pollak. Objaví sa aj niekoľko nových postáv vrátane Sterlinga K. Browna a Jane Lynch. Dej štvrtej sezóny sa bude odohrávať v Paríži a očakáva sa, že bude vydaný na Amazon Prime Video v decembri 2020.

FAQ

  • Otázka: Kto hrá v 4. sezóne The Marvelous Mrs. Maisel? A: Vrátia sa Rachel Brosnahan, Alex Borstein, Tony Shalhoub, Marin Hinkle, Michael Zegen a Kevin Pollak. Objaví sa aj niekoľko nových postáv vrátane Sterlinga K. Browna a Jane Lynch.
  • Otázka: Kde sa bude odohrávať štvrtá séria The Marvelous Mrs. Maisel? A: Dej štvrtej sezóny Úžasná pani Maiselová sa uskutoční v Paríži.
  • Otázka: Kedy bude vydaná 4. séria The Marvelous Mrs. Maisel? A: Štvrtá sezóna Úžasná pani Maiselová Očakáva sa, že bude vydaný na Amazon Prime Video v decembri 2020.

Tabuľka

názov Charakter
Rachel Brosnahanová pani Maisel
Alex Borstein Susie Myersonová
Tony Shalhoub Abe Weissman
Marin Hinkle Rose Weissmanová
Michael Zegen Joel Maisel
Kevin Pollák Moishe Maisel

Viac informácií o obsadení štvrtej sezóny Úžasná pani Maiselová pozri ďalej IMDb a Video Amazon Prime .