The Marvelous Mrs. Maisel Sezóna 5: Stav obnovenia a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Marvelous Mrs. Maisel je americký komediálno-dramatický televízny seriál, ktorý vytvorili Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino. Séria vyšla 17. novembra 2017 na Amazon Prime Video. Séria je o žene v domácnosti a matke, z ktorej vyrastie úspešná stand-up komička. Séria získala množstvo ocenení vrátane 8 cien Emmy a 2 Zlatých glóbusov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 5. sériu seriálu The Marvelous Mrs. Maisel. Viac informácií o stave obnovenia 5. sezóny a ďalšie podrobnosti nájdete tu.

5. séria seriálu The Marvelous Mrs. Maisel je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Stav obnovenia a podrobnosti ešte neboli oznámené, ale fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a drámy. Séria bola zatiaľ obnovená na štyri sezóny a fanúšikovia sú nadšení, či bude aj piata sezóna. Séria bola zatiaľ obnovená na štyri sezóny a fanúšikovia sú nadšení, či bude aj piata sezóna. Naďalej budeme sledovať aktualizácie o stave a podrobnostiach obnovenia 5. sezóny The Marvelous Mrs. Maisel. Zatiaľ čo čakáme na ďalšie informácie, môžete sa dozvedieť aj o ďalších sériách, ako je Vicki Gunvalson a jej milostný život a Quantico obnovené informovať.Nádherná pani Maiselová 5. sezóna

Stav obnovenia 5. sezóny The Marvelous Mrs. Maisel

The Marvelous Mrs. Maisel Season 4 bola vydaná 5. decembra 2019 na Amazon Prime Video. 4. sezóna sa skončila tak, že fanúšikovia túžili po 5. sezóne. Našťastie bola 5. sezóna The Marvelous Mrs. Maisel oficiálne potvrdená v januári 2021. Natáčanie 5. sezóny sa začalo vo februári 2021 a očakáva sa, že skončí v lete 2021.

Nádherná pani Maiselová 5. sezóna

Obsadenie 5. sezóny filmu The Marvelous Mrs. Maisel

Obsadenie 5. sezóny filmu The Marvelous Mrs. Maisel bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Rachel Brosnahan sa predstavia ako Miriam 'Midge' Maisel, Alex Borstein ako Susie Myerson, Tony Shalhoub ako Abe Weissman, Marin Hinkle ako Rose Weissman, Michael Zegen ako Joel Maisel, Kevin Pollak ako Moishe Maisel a Caroline Aaron ako Shirley Maisel. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Sterlinga K. Browna ako hosťujúcej hviezdy.Príbeh 5. sezóny The Marvelous Mrs. Maisel

Dej 5. sezóny The Marvelous Mrs. Maisel sa zameria na Midge a Susie, keď sa vydajú na turné po Spojených štátoch. Počas túry sa stretnú s prekážkami, ktoré budú musieť prekonať, aby dosiahli svoj sen. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových príbehov.

Dátumy vydania 5. sezóny The Marvelous Mrs. Maisel

Očakáva sa, že 5. séria filmu The Marvelous Mrs. Maisel vyjde na Amazon Prime Video na jeseň 2021. Presné dátumy vydania však nebudú odhalené, kým nebude dokončené natáčanie.

Často kladené otázky o 5. sezóne The Marvelous Mrs. Maisel

  • Kedy vyjde 5. séria The Marvelous Mrs. Maisel?
    Očakáva sa, že 5. séria filmu The Marvelous Mrs. Maisel vyjde na Amazon Prime Video na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v The Marvelous Mrs. Maisel Season 5?
    Obsadenie 5. sezóny filmu The Marvelous Mrs. Maisel bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Rachel Brosnahan sa predstavia ako Miriam 'Midge' Maisel, Alex Borstein ako Susie Myerson, Tony Shalhoub ako Abe Weissman, Marin Hinkle ako Rose Weissman, Michael Zegen ako Joel Maisel, Kevin Pollak ako Moishe Maisel a Caroline Aaron ako Shirley Maisel. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Sterlinga K. Browna ako hosťujúcej hviezdy.
  • Bude 5. sezóna úžasná pani Maiselová?
    Áno, 5. sezóna The Marvelous Mrs. Maisel bola oficiálne potvrdená v januári 2021.

Záver

5. sezóna Marvelous Mrs. Maisel bola oficiálne potvrdená v januári 2021. Natáčanie 5. sezóny sa začalo vo februári 2021 a očakáva sa, že skončí v lete 2021. Obsadenie 5. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Dej 5. sezóny sa zameria na Midge a Susie, keď sa vydajú na turné po Spojených štátoch. Očakáva sa, že 5. séria filmu The Marvelous Mrs. Maisel vyjde na Amazon Prime Video na jeseň 2021.Tabuľka

séria dátum vydania
1 17. november 2017
2 5. december 2018
3 6. decembra 2019
4 5. december 2019
5 jeseň 2021

Pre viac informácií o The Marvelous Mrs. Maisel Season 5 navštívte Amazon a IMDb .