Dátum vydania 8. sezóny Masked Singer, upútavky a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

8. sezóna Masked Singer je jednou z najočakávanejších televíznych relácií roku 2021. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali naladení. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania 8. sezóny, traileri a ďalších.

8. séria seriálu The Masked Singer bude vysielaná na ProSieben 25. septembra 2020. Trailer na novú sezónu je už k dispozícii a ponúka ukážku nových masiek a vzrušujúcich vystúpení. Existuje tiež veľa ďalších informácií o sezóne 8, vrátane volajúci herci a a Schéma ventilácie xbox one . Zostaňte preto naladení na novú sezónu a nenechajte si ujsť príležitosť vidieť nové masky!Maskovaný spevák Staffel 8

Dátum vydania 8. sezóny The Masked Singer

Dátum vydania 8. sezóny Masked Singer ešte nie je známy. 7. séria sa vysielala vo februári 2021, takže máme podozrenie, že 8. séria sa bude vysielať vo februári 2022. Po oznámení dátumu vydania vás budeme informovať.

Maskovaný spevák Staffel 8

Trailer k 8. sezóne Masked Singer

Trailer na 8. sezónu Masked Singer ešte nie je k dispozícii. Po zverejnení traileru vás budeme informovať. Dovtedy si môžete pozrieť trailer 7. sezóny, aby ste získali predstavu o tom, čo môžete v 8. sezóne očakávať.Maskovaný spevák Staffel 8

Moderátor 8. série seriálu The Masked Singer

Hostiteľ 8. sezóny The Masked Singer ešte nie je známy. 7. sezónu hostil Nick Cannon, no zatiaľ nie je známe, či sa vráti aj pre 8. sezónu. Po oznámení hostiteľa vás budeme informovať.

Hosťujúci porotcovia 8. sezóny The Masked Singer

Hosťujúci porotcovia 8. sezóny The Masked Singer ešte nie sú známi. Sezónu 7 hostili Ken Jeong, Jenny McCarthy, Nicole Scherzinger a Robin Thicke, no zatiaľ nie je známe, či sa vrátia aj pre 8. sezónu. Budeme vás informovať, keď budú vyhlásení hosťujúci porotcovia.

Súťažiaci v 8. sezóne seriálu The Masked Singer

Súťažiaci pre sezónu 8 The Masked Singer ešte nie sú známi. Hneď ako budú zverejnení kandidáti, budeme vás informovať.Víťaz 8. sezóny The Masked Singer

Víťaz 8. sezóny The Masked Singer ešte nie je známy. Po vyhlásení víťaza vás budeme informovať.

Záver

Dátum vydania 8. sezóny Masked Singer, trailer, hostiteľ, hosťujúci porotcovia a súťažiaci ešte neboli oznámené. Hneď ako budú tieto informácie zverejnené, budeme vás informovať. Dovtedy si môžete pozrieť trailer 7. sezóny, aby ste získali predstavu o tom, čo môžete v 8. sezóne očakávať.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 8. séria The Masked Singer? Dátum vydania 8. sezóny Masked Singer ešte nie je známy. 7. séria sa vysielala vo februári 2021, takže máme podozrenie, že 8. séria sa bude vysielať vo februári 2022.
  • Kto je hostiteľom 8. sezóny The Masked Singer? Hostiteľ 8. sezóny The Masked Singer ešte nie je známy. 7. sezónu hostil Nick Cannon, no zatiaľ nie je známe, či sa vráti aj pre 8. sezónu.
  • Kto sú hosťujúci porotcovia v 8. sezóne The Masked Singer? Hosťujúci porotcovia 8. sezóny The Masked Singer ešte nie sú známi. Sezónu 7 hostili Ken Jeong, Jenny McCarthy, Nicole Scherzinger a Robin Thicke, no zatiaľ nie je známe, či sa vrátia aj pre 8. sezónu.
  • Kto sú súťažiaci v 8. sezóne maskovaného speváka? Súťažiaci pre sezónu 8 The Masked Singer ešte nie sú známi. Hneď ako budú zverejnení kandidáti, budeme vás informovať.
  • Kto je víťaz 8. sezóny Maskovaný spevák? Víťaz 8. sezóny The Masked Singer ešte nie je známy. Po vyhlásení víťaza vás budeme informovať.

Tu je niekoľko užitočných odkazov, kde sa dozviete viac o The Masked Singer:Tabuľka

séria Dátum publikácie hostiteľ Hosťujúci porotca Kandidáti víťaz
7. február 2021 Nick Cannon Ken Jeong, Jenny McCarthy, Nicole Scherzinger, Robin Thicke Zatiaľ neznáme Zatiaľ neznáme
8. február 2022 (predpokladá sa) Zatiaľ neznáme Zatiaľ neznáme Zatiaľ neznáme Zatiaľ neznáme

To je všetko, čo vieme o dátume vydania 8. sezóny The Masked Singer, traileri a ďalších. O ďalších informáciách vás budeme priebežne informovať.