The Mosquito Coast Season 2: Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna The Mosquito Coast bola obrovským úspechom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Tu nedefinovanéInformácie o 2. sezóne seriálu The Mosquito Coast

Očakávaný dátum vydania The Mosquito Coast Season 2

Očakáva sa, že druhá sezóna The Mosquito Coast dorazí na Apple TV+ v apríli 2021. Prvá sezóna bola vydaná 30. apríla 2021, takže druhá sezóna pravdepodobne vyjde v ten istý mesiac. Zatiaľ však nebol oznámený žiadny oficiálny dátum vydania.

Informácie o 2. sezóne seriálu The Mosquito Coast

Obsadenie 2. sezóny Mosquito Coast

Obsadenie 2. sezóny The Mosquito Coast by malo byť rovnaké ako v 1. sérii. V hlavnej úlohe sa vráti Justin Theroux spolu s Melissou George ako jeho manželkou a deťmi v podaní Logana Polisha, Gabriela Batemana a Kaitlyn Dever. Pribudnú aj nejaké nové tváre, no mená zatiaľ oznámené neboli.

Informácie o 2. sezóne seriálu The Mosquito Coast

Príbeh 2. sezóny Mosquito Coast

Očakáva sa, že dej 2. sezóny The Mosquito Coast bude pokračovať tam, kde sezóna 1 skončila. Rodina Foxovcov sa vydala začať nový život v Mexiku. Bude zaujímavé sledovať, ako sa prispôsobia novému životu a či budú v novom domove šťastní. Bude tiež vzrušujúce sledovať, ako sa vysporiadajú s novými výzvami, s ktorými sa na svojej ceste stretávajú.Trailer k 2. sezóne Mosquito Coast

Trailer Mosquito Coast Season 2 ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Časté otázky o 2. sezóne Mosquito Coast

  • Kedy vyjde druhá séria The Mosquito Coast? Očakáva sa, že bude k dispozícii na Apple TV+ v apríli 2021.
  • Kto bude hrať v druhej sezóne The Mosquito Coast? Justin Theroux, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman a Kaitlyn Dever.
  • Čo sa stane v druhej sezóne The Mosquito Coast? Rodina Foxových sa vydá začať nový život do Mexika.
  • Existuje trailer na The Mosquito Coast Season 2? Trailer zatiaľ nebol zverejnený.

Zistite viac o 2. sezóne The Mosquito Coast

O The Mosquito Coast Season 2 je oveľa viac informácií, no väčšina z nich je stále neznáma. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie. Dovtedy si môžete pozrieť 1. sériu a pripraviť sa na 2. sériu.

Záver

Očakáva sa, že Mosquito Coast Season 2 príde na Apple TV+ v apríli 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne a dej bude pokračovať tam, kde prvá séria skončila. O The Mosquito Coast Season 2 je oveľa viac informácií, no väčšina z nich je stále neznáma. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie.Tabuľka

titul Dátum publikácie povolanie Zápletka
Mosquito Coast Staffel 2 Očakáva sa apríl 2021 Justin Theroux, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman a Kaitlyn Dever Rodina Foxových sa vydá začať nový život do Mexika.

Očakáva sa, že Mosquito Coast Season 2 príde na Apple TV+ v apríli 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne a dej bude pokračovať tam, kde prvá séria skončila. O The Mosquito Coast Season 2 je oveľa viac informácií, no väčšina z nich je stále neznáma. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie.