The Mosquito Coast Season 2: Dátum vydania, upútavka, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Apple TV+ Pobrežie komárov je reinterpretáciou rovnomenného románu Paula Therouxa z roku 1981. Prvá séria série vyšla v apríli 2021 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Fanúšikovia už netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Tu je dátum vydania, trailer, zápletka a ďalšie.

Očakáva sa, že Mosquito Coast Season 2 príde na Apple TV+ v apríli 2021. Trailer na druhú sezónu ešte nebol zverejnený, no očakáva sa, že bude čoskoro zverejnený. Dej druhej sezóny sa zameria na dobrodružstvá rodiny Foxovcov, ktorí sa vydávajú na cestu do neznámej krajiny. Rodina bude čeliť novým nebezpečenstvám a výzvam, keď sa bude snažiť zachovať si slobodu. Môžeme tiež očakávať, že druhá sezóna bude obsahovať niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení. Dôjde aj k opätovnému stretnutiu s niektorými starými postavami. Kým čakáme na druhú sezónu, môžete si pozrieť aj najnovšiu sezónu Rezidentná nová sezóna 2021 zobraziť alebo viac o bol okradnutý na svadbe skúsenosti.



Sezóna pobrežia komárov 2

Obsah

  • Dátum vydania druhej sezóny Mosquito Coast
  • Trailer k druhej sezóne The Mosquito Coast
  • Dej druhej sezóny The Mosquito Coast
  • Obsadenie druhej sezóny Mosquito Coast
  • Časté otázky o 2. sezóne Mosquito Coast

Dátum vydania druhej sezóny Mosquito Coast

Dátum vydania druhej sezóny Pobrežie komárov je zatiaľ neznámy. Prvá sezóna bola vydaná v apríli 2021, ale zatiaľ nie je jasné, kedy bude vydaná druhá sezóna. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2022.

Sezóna pobrežia komárov 2

Trailer k druhej sezóne The Mosquito Coast

Trailer k druhej sezóne Pobrežie komárov Zatiaľ nie je k dispozícii. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.



Dej druhej sezóny The Mosquito Coast

Dej druhej sezóny Pobrežie komárov je zatiaľ neznámy. Prvá sezóna sa skončila dramatickým cliffhangerom, ktorý divákov netrpezlivo čaká na druhú sezónu. Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Allieho Foxa a jeho rodiny, ktorí utiekli do Mexika pred americkou vládou.

Obsadenie druhej sezóny Mosquito Coast

Obsadenie druhej sezóny Pobrežie komárov je zatiaľ neznámy. Očakáva sa, že sa vrátia členovia hlavnej úlohy Justin Theroux, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman a Katheryn Winnick. Očakáva sa, že do hereckého kádra pribudnú aj noví herci.

Časté otázky o 2. sezóne Mosquito Coast

  • Otázka: Kedy vyjde druhá séria The Mosquito Coast? A: Dátum vydania druhej sezóny Mosquito Coast ešte nie je známy. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2022.
  • Otázka: Kto bude hrať v 2. sezóne The Mosquito Coast? A: Obsadenie druhej sezóny The Mosquito Coast zatiaľ nie je známe. Očakáva sa, že sa vrátia členovia hlavnej úlohy Justin Theroux, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman a Katheryn Winnick. Očakáva sa, že do hereckého kádra pribudnú aj noví herci.
  • Otázka: Aký je dej druhej sezóny The Mosquito Coast? A: Dej druhej sezóny The Mosquito Coast zatiaľ nie je známy. Prvá sezóna sa skončila dramatickým cliffhangerom, ktorý divákov netrpezlivo čaká na druhú sezónu. Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Allieho Foxa a jeho rodiny, ktorí utiekli do Mexika pred americkou vládou.

Záver

Druhá sezóna Pobrežie komárov očakávané vydanie na jar 2022. Trailer a herecké obsadenie ešte neboli oznámené, no očakáva sa, že sa vráti hlavné herecké obsadenie. Dej druhej sezóny bude pokračovať v príbehu Allieho Foxa a jeho rodiny, ktorí utiekli do Mexika, aby utiekli pred americkou vládou. Ďalšie informácie o druhej sezóne The Mosquito Coast budú zverejnené čoskoro.



Viac informácií o 2. sezóne The Mosquito Coast nájdete na Apple TV+ a IMDb .