Piata séria The Neighborhood je späť!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piata sezóna The Neighborhood je späť a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu. Séria, ktorú produkuje CBS, rozpráva príbeh afroamerickej rodiny žijúcej v bielej štvrti. Séria sa vysielala na CBS v roku 2018 a odvtedy si získala verných fanúšikov. V tomto článku sa dozviete viac o nových epizódach, zápletke a hercoch.

Piata séria The Neighborhood je späť! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a srdečnosti. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových príbehov a postáv, ktoré potešia fanúšikov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sérii, navštívte Zvýšte povodňový hod alebo Anime prichádza na Netflix .Sezóna susedstva 5

Nové epizódy

Piata séria The Neighborhood bude pozostávať z 22 epizód. Prvá epizóda bude odvysielaná 21. septembra 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, keď sa postavy budú naďalej snažiť orientovať vo svojich nových štvrtiach. Séria bude pokračovať v skúmaní tém rasizmu, predsudkov a tolerancie.

Sezóna susedstva 5

Zápletka

V piatej sezóne The Neighborhood sa dej zameria na vzťahy postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo emotívnych a komediálnych momentov, keď sa postavy snažia napraviť svoje vzťahy so susedmi a členmi rodiny. Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.herec

Piata séria The Neighborhood bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Cedric the Entertainer hrá Calvina Butlera, manžela Gemmy Butler (Tichina Arnold). Ďalšími hercami sú Max Greenfield ako Dave Johnson, Beth Behrs ako Gemma Butler, Sheaun McKinney ako Malcolm Butler, Marcel Spears ako Marty Butler a Hank Greenspan ako Grover Johnson.

Záver

Piata séria The Neighborhood poteší fanúšikov množstvom emotívnych a komediálnych momentov. Séria bude pokračovať v skúmaní tém rasizmu, predsudkov a tolerancie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, keď sa postavy snažia zlepšiť svoje vzťahy so susedmi a členmi rodiny. Prvá epizóda bude odvysielaná 21. septembra 2021.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 5. séria The Neighborhood?
    Prvá epizóda bude odvysielaná 21. septembra 2021.
  • Koľko epizód bude mať 5. séria The Neighborhood?
    Piata séria The Neighborhood bude pozostávať z 22 epizód.
  • Kto hrá vo filme The Neighborhood?
    Cedric the Entertainer hrá Calvina Butlera.

herec

názov úlohu
Zabávač Cedric Calvin Butler
Máme Arnolda Gemma Butlerová
Max Greenfield Dave Johnson
Beth Behrs Gemma Butlerová
Sheaun McKinney Malcolm Butler
Marcel Spears Marty Butler
Hank Greenspan Grover Johnson

Piata sezóna The Neighborhood je späť a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu. Séria bude pokračovať v skúmaní tém rasizmu, predsudkov a tolerancie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo emotívnych a komediálnych momentov, keď sa postavy snažia napraviť svoje vzťahy so susedmi a členmi rodiny. Prvá epizóda bude odvysielaná 21. septembra 2021.