The Neighborhood: Season 5 Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Neighborhood Season 5 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania 5. sezóny, obsadení a príbehu, ste na správnom mieste. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť.Sezóna susedstva 5

Obsah

 • Dátum vydania piatej sezóny The Neighborhood
 • Obsadenie 5. sezóny The Neighborhood
 • Príbeh 5. sezóny The Neighborhood
 • Často kladené otázky o 5. sezóne The Neighborhood

Dátum vydania piatej sezóny The Neighborhood

Očakáva sa, že piata séria seriálu The Neighborhood bude mať premiéru dňa 21. septembra 2021 premiéra na CBS. Séria bude dostupná aj na Netflixe, no dátum vydania ešte nie je známy. Budeme vás informovať hneď, ako budeme mať ďalšie informácie. nedefinované

Sezóna susedstva 5

Obsadenie 5. sezóny seriálu The Neighborhood

Piata séria The Neighborhood bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Hlavnými aktérmi sú Zabávač Cedric ako Calvin Butler, Max Greenfield ako Dave Johnson, Beth Behrs ako Gemma Johnson, Máme Arnolda ako aj Tina Butler, Sheaun McKinney ako Malcolm Butler, Marcel Spears ako Marty Butler a Hank Greenspan ako Grover Johnson.

Sezóna susedstva 5

Príbeh 5. sezóny The Neighborhood

5. séria The Neighborhood bude pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny Butler a Johnson. Minulú sezónu sme videli, ako Dave a Gemma posunuli svoj vzťah na ďalšiu úroveň a môžeme očakávať, že sezóna 5 povie viac o ich vzťahu. Môžeme tiež očakávať, že sezóna 5 povie viac o vzťahu Calvina a Tiny, pretože sa minulú sezónu rozišli.Sezóna susedstva 5

Často kladené otázky o 5. sezóne The Neighborhood

 • Otázka: Kedy bude 5. séria The Neighborhood dostupná na Netflixe?
  A: Dátum vydania sezóny 5 The Neighborhood na Netflixe ešte nie je známy. Budeme vás informovať hneď, ako budeme mať ďalšie informácie.
 • Otázka: Kto sú hlavní herci 5. sezóny The Neighborhood?
  A: The Neighborhood Season 5 si zahrali Cedric the Entertainer ako Calvin Butler, Max Greenfield ako Dave Johnson, Beth Behrs ako Gemma Johnson, Tichina Arnold ako Tina Butler, Sheaun McKinney ako Malcolm Butler, Marcel Spears ako Marty Butler a Hank Greenspan ako Grover Johnson.
 • Otázka: Čo môžeme očakávať v 5. sezóne The Neighborhood?
  A: V The Neighborhood Season 5 môžeme očakávať pokračovanie príbehu rodiny Butlerovcov a Johnsonových. Môžeme tiež očakávať, že sa viac povie o vzťahu medzi Daveom a Gemmou a medzi Calvinom a Tinou.

Záver

5. séria seriálu The Neighborhood je naplánovaná na premiéru na CBS 21. septembra 2021. Séria bude dostupná aj na Netflixe, no dátum vydania ešte nie je známy. Piata séria bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. V 5. sezóne môžeme očakávať pokračovanie príbehu rodiny Butlerovcov a Johnsonových. Môžeme tiež očakávať, že sa viac povie o vzťahu medzi Daveom a Gemmou a medzi Calvinom a Tinou.

Viac informácií o 5. sezóne The Neighborhood nájdete na CBS a Netflix .