The Nevers Season 2: Všetky novinky o nadchádzajúcej sezóne

Aký Film Vidieť?
 

Nevers Season 2 prichádza na HBO čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nadchádzajúcej sezóne dozvedia viac. Séria, produkovaná Jossom Whedonom, sleduje skupinu ľudí, ktorí majú nadprirodzené schopnosti. Správy o nadchádzajúcej sezóne ešte nie sú známe, no očakáva sa, že séria bude ešte napínavejšia. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o nadchádzajúcej sezóne. Kým čakáme na novinky o nadchádzajúcej sezóne, môžete si pozrieť aj ďalšie zaujímavé články, napr tajná renovácia celebrít boomers esiason a značka consuelos halloween .

ObsahDie HBO-Fantasyserie Nevers potešil fanúšikov po celom svete. Prvá sezóna série bola vydaná v apríli 2021 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Máme všetky najnovšie informácie o nadchádzajúcej sezóne Nevers skompilovaný.

Sezóna Nevers 2

Obsah

  • Obsadenie
  • Zápletka
  • dátum vydania
  • FAQ

Obsadenie

Obsadenie druhej sezóny Nevers Očakáva sa, že bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Patrí medzi ne Laura Donnelly ako Amalia True, Ann Skelly ako Penance Adair, James Norton ako Hugo Swann, Tom Riley ako Augustus Bidlow, Ben Chaplin ako Dr. Edmund Hague, Pip Torrens ako Lord Massen, Zackary Momoh ako Dr. Horatio Cousens a Nick Frost ako Declan Orrun.

Sezóna Nevers 2

Zápletka

Dej druhej sezóny Nevers sa bude týkať udalostí prvej sezóny. Amalia True a jej priatelia budú aj naďalej čeliť hrozbám, ktorým čelili v prvej sezóne. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú druhú sezónu.dátum vydania

Dátum vydania druhej sezóny Nevers je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že séria bude mať premiéru na HBO na jar 2022.

FAQ

  • Kto hrá v 2. sérii The Nevers?
    Očakáva sa, že herecké obsadenie v Nevers 2. sezóne bude rovnaké ako v 1. sezóne. Patrí medzi ne Laura Donnelly ako Amalia True, Ann Skelly ako Penance Adair, James Norton ako Hugo Swann, Tom Riley ako Augustus Bidlow, Ben Chaplin ako Dr. Edmund Hague, Pip Torrens ako Lord Massen, Zackary Momoh ako Dr. Horatio Cousens a Nick Frost ako Declan Orrun.
  • Kedy vyjde druhá séria The Nevers?
    Dátum vydania druhej sezóny The Nevers zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria bude mať premiéru na HBO na jar 2022.

Záver

Druhá sezóna Nevers Očakáva sa, že premiéra na HBO bude na jar 2022. Očakáva sa, že obsadenie bude pozostávať z rovnakých hercov ako v prvej sezóne. Dej sa bude týkať udalostí prvej sezóny a predstavia sa aj niektoré nové postavy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú druhú sezónu. Viac informácií o druhej sezóne Nevers pozri ďalej hbo.com a IMDb .