Najnovšie pokračovanie 365 dní a predchádzajúca filmografia obsadených členov

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Najnovšie pokračovanie 365 dní je napínavý film, ktorý rozpráva príbeh muža, ktorý sa zamiluje do ženy a pokúsi sa ju zachrániť. Film produkoval Netflix a má silné obsadenie pozostávajúce zo známych hercov. V tomto článku sa pozrieme na minulú filmografiu hereckého obsadenia a dozvieme sa viac o najnovšom pokračovaní 365 dní.Posledných 365 dní

Predchádzajúca filmografia hercov

Hlavným aktérom filmu je Michele Morrone, ktorý sa už objavil v mnohých filmoch a seriáloch. Účinkoval vo filmoch ako 'Legenda o starovekom meči' a 'Posledný Mohykán'. Hral aj v seriáli Netflix 'Baby'. Michele Morrone tiež hral v seriáli Netflix '365 Days', v ktorom hrá úlohu Massima Torricelliho.

Najnovšie pokračovanie 365 dní si musia všetci fanúšikovia filmu pozrieť. Obsadenie filmu zahŕňa niektoré z najznámejších herečiek v tomto biznise, vrátane Anny Maria Siekluckej, Michele Morrone, Magdaleny Lamparskej a Bronislawa Wroclawského. Účinkujúci sa objavili aj v iných filmoch a seriáloch vrátane girls5eva pôvodné obsadenie a každú chvíľu sezóna 2 . Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie napínavé dobrodružstvo, keď dorazí najnovšie pokračovanie 365 dní.

Anna-Maria Sieklucka

Hlavnou hrdinkou filmu je Anna Maria Sieklucka, ktorá sa objavila v mnohých filmoch a seriáloch. Hrala vo filmoch ako 'The Coldest Game' a 'The Art of Loving'. Hrala aj v seriáli Netflix 'The Queen's Gambit'. Anna Maria Sieklucka tiež hrala v seriáli Netflix '365 Days', v ktorom hrá úlohu Laury Biel.Michael Morone

Najnovšie pokračovanie 365 dní

Najnovšie pokračovanie 365 dní je napínavý film, ktorý rozpráva príbeh muža, ktorý sa zamiluje do ženy a pokúsi sa ju zachrániť. Film produkoval Netflix a má silné obsadenie pozostávajúce zo známych hercov. Film hrajú Michele Morrone a Anna Maria Sieklucka. Film vyjde na Netflixe 7. mája 2021.

Magdaléna Lamparská

Zápletka

Film rozpráva príbeh Massima Torricelliho, mocného mafiánskeho bossa, ktorý sa zamiluje do mladej študentky Laury Biel. Massimo sa snaží Lauru zachrániť tým, že ju vezme na cestu naprieč Európou, aby jej pomohol pochopiť jej minulosť a nájsť samu seba. Film sleduje jej cestu a rozpráva príbeh o jej láske a úsilí nájsť šťastie.

Nataša Urbanská

Kritika

Recenzie na najnovšie pokračovanie 365 dní sú neustále pozitívne. Kritici chválili silné herecké obsadenie a vzrušujúci dej filmu. Hovorí sa tiež, že film je emocionálna cesta, ktorá divákov uchváti. Film bol ocenený aj pre svoje vizuálne efekty a ohromujúce scenérie.Záver

Najnovšie pokračovanie 365 dní je napínavý film, ktorý rozpráva príbeh muža, ktorý sa zamiluje do ženy a pokúsi sa ju zachrániť. Film produkoval Netflix a má silné obsadenie pozostávajúce zo známych hercov. Film hrajú Michele Morrone a Anna Maria Sieklucka. Film vyjde na Netflixe 7. mája 2021. Najnovšie pokračovanie 365 dní získalo prevažne pozitívne recenzie a diváci sa môžu tešiť na emotívnu cestu.

FAQ

  • Kedy vyjde najnovšie pokračovanie 365 dní? Najnovšie pokračovanie 365 dní vyjde na Netflixe 7. mája 2021.
  • Kto sú hlavní herci filmu? Hlavnými hercami filmu sú Michele Morrone a Anna Maria Sieklucka.
  • Ako dopadli recenzie na najnovšie pokračovanie 365 dní? Recenzie na najnovšie pokračovanie 365 dní sú neustále pozitívne.

Filmografia hercov

herec Film
Michael Morrone Legenda o starovekom meči, Posledný Mohykán, Baby, 365 dní
Anna Mária Sieklucká Najchladnejšia hra, Umenie milovať, Kráľovnin gambit, 365 dní

V tomto článku sme sa pozreli na minulú filmografiu hercov a najnovšie pokračovanie 365 dní. Tiež sme si prečítali niekoľko recenzií filmu a zoznam filmov, v ktorých bolo obsadenie. Dúfame, že už viete viac o najnovšom pokračovaní 365 dní a predchádzajúcej filmografii hercov.