Mníška 2: Všetko, čo potrebujete vedieť o filme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový horor Mníška 2 je pokračovaním filmu z roku 2018 Mníška . Film režíruje režisér Michael Chaves a produkoval James Wan. Film uvedú Warner Bros. Pictures a New Line Cinema. Film bude uvedený do kín 4. júna 2021. Film režíruje skupina mníšok a kňazov, ktorí sa snažia bojovať so zlou silou číhajúcou v kláštore v Rumunsku.Mníška 2

Zápletka

Film sa začína tým, že skupina mníšok a kňazov sa snaží bojovať proti zlej sile číhajúcej v kláštore v Rumunsku. Skupina sa musí postaviť proti zlej sile, aby zachránila kláštor a svet pred zlom. Film sleduje skupinu, ako sa pokúšajú poraziť zlú silu a zachrániť kláštor.

The Nun 2: All You Need to Know About The Movie je pripravovaný horor založený na úspešnom prvom diele. Film režíroval Corin Hardy a produkoval James Wan. Film produkujú Warner Bros. Pictures a New Line Cinema a do kín by sa mal dostať v roku 2021. Film bude pokračovaním príbehu prvého filmu a bude pokračovať v rozprávaní príbehu mníšky Valakovej. Film tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, môžete tiež pálkar je hotový a tento týždeň žiadna epizóda mha informovať.

Mníška 2

povolanie

Film režíruje herecká zostava vrátane Taissa Farmiga, Demiána Bichira, Bonnie Aarons, Charlotte Hope, Ingrid Bisu, Jonas Bloquet, August Maturo a Jack Falk. Na produkcii filmu sa podieľajú aj režisér Michael Chaves a producent James Wan.Kritika

Film bol pozitívne prijatý kritikmi. Kritici ocenili dej filmu, herecké obsadenie a vizuálne efekty. Kritici tiež povedali, že film je napínavý a zábavný horor, ktorý uchváti divákov.

Trailer

Oficiálny trailer filmu bol zverejnený 8. apríla 2021. Trailer ukazuje skupinu mníšok a kňazov, ktorí sa snažia bojovať so zlou silou číhajúcou v kláštore v Rumunsku. Trailer ukazuje aj vizuálne efekty filmu a dej filmu.

Záver

Nový horor Mníška 2 je pokračovaním filmu z roku 2018 Mníška . Film režíruje režisér Michael Chaves a produkoval James Wan. Film režíruje skupina mníšok a kňazov, ktorí sa snažia bojovať so zlou silou číhajúcou v kláštore v Rumunsku. Film bol pozitívne prijatý kritikmi a oficiálny trailer filmu bol zverejnený 8. apríla 2021.FAQ

  • Kedy sa objaví The Nun 2? Film bude uvedený do kín 4. júna 2021.
  • Kto je obsadený v The Nun 2? Film režírujú Taissa Farmiga, Demián Bichir, Bonnie Aarons, Charlotte Hope, Ingrid Bisu, Jonas Bloquet, August Maturo a Jack Falk.
  • Kto produkuje The Nun 2? Producentmi filmu sú režisér Michael Chaves a producent James Wan.
  • Ako The Nun 2 prijali kritici? Film bol pozitívne prijatý kritikmi.

Tabuľka

titul riaditeľ výrobcu
Mníška 2 Michael Chaves James Wan