The Old Man Season 1 – Všetko, čo potrebujete vedieť!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna Starý muž je nová séria o Hulu zameraná na bývalého agenta CIA, ktorý sa snaží opustiť svoj starý život. Séria, ktorú vyvinuli Jon Steinberg a Robert Levine, je zmesou akcie, thrilleru a drámy. V tomto článku sa podrobne pozrieme na prvú sezónu Starý muž obsadenie a dozvedieť sa všetko o zápletke, postavách a ďalších.Starý muž

Obsah

 • Úvod do Starého muža
 • Dej prvej sezóny
 • postavy
 • Kritika
 • často kladené otázky
 • Záver

Úvod do Starého muža

The Old Man je nová séria o Hulu, ktorá je pomenovaná po bývalom agentovi CIA Lloyd otočí. Snaží sa opustiť svoj starý život a začať nový. Séria, ktorú vyvinuli Jon Steinberg a Robert Levine, je zmesou akcie, thrilleru a drámy. Prvá sezóna bola vydaná 17. januára 2021 a pozostáva z ôsmich epizód.

Prvá séria The Old Man je strhujúca a vzrušujúca séria, ktorú si nesmiete nechať ujsť. Je to príbeh o starom mužovi, ktorý skrýva tajomstvo, ktoré môže zmeniť svet. Séria je plná akcie, intríg a prekvapení, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Ak hľadáte sériu, ktorá vás prenesie do iného sveta, potom je The Old Man tou správnou voľbou. Ak hľadáte ďalšie seriály na pozeranie, odporúčame pozrieť si ich dr seltsame Variant a Southpark Uhrenserie pozerať.

Starý muž

Dej prvej sezóny

Prvá sezóna Starý muž začína tým, že Lloyd sa snaží opustiť svoj starý život a začať nový. Sťahuje sa do malého mestečka tzv Langley kde nájde nový domov. Snaží sa zapadnúť do komunity, no dobieha ho minulosť. Zapletie sa do série udalostí, ktoré ho vystavujú nebezpečenstvu. Musí čeliť svojim nepriateľom a opustiť svoj starý život, aby si zachránil budúcnosť.postavy

Lloyd je hlavnou postavou seriálu. Je to bývalý agent CIA, ktorý sa snaží opustiť svoj starý život a začať nový. Je to veľmi schopný agent, no má aj mäkkú stránku. Je to veľmi verný priateľ a dobrý otec. Veľmi dobre sa vie aj zachraňovať v ťažkých situáciách.

V sérii sú aj niektoré ďalšie postavy, napr. Maggie , Lloydova dcéra, Hank , Lloydov priateľ a partner, Liz , bývalá pani Lloyds, Jack , Lloydov bývalý kolega zo CIA a Gina , Lloydov nový sused.

Kritika

Prvá sezóna Starý muž bola kritikmi prijatá veľmi pozitívne. Kritici chválili dej, postavy a vizuálnu prezentáciu série. Povedali, že séria rozpráva veľmi vzrušujúci a zábavný príbeh, ktorý divákov uchváti. Povedali tiež, že séria je veľmi dobrým mixom akcie, thrilleru a drámy.často kladené otázky

 • Kto je hlavnou postavou v The Old Man?
  Hlavnou postavou Starého muža je Lloyd, bývalý agent CIA, ktorý sa snaží opustiť svoj starý život a začať nový.
 • Koľko epizód má prvá séria The Old Man?
  Prvá séria The Old Man má osem epizód.
 • Ako prijali kritici prvú sériu Starého muža?
  Prvá séria The Old Man sa stretla s veľmi pozitívnym prijatím od kritikov. Ocenili dej série, postavy a vizuálnu prezentáciu.

Záver

Prvá sezóna Starý muž je veľmi vzrušujúci a zábavný seriál, ktorý uchváti divákov. Dej, postavy a vizuálna prezentácia série získali od kritikov veľmi pozitívne recenzie. Ak hľadáte vzrušujúci a zábavný seriál, je to tak Starý muž dobrá voľba.

Viac informácií o Starý muž pozri ďalej Hulu a IMDb .