Aktualizácia dátumu vydania Old Man Season 1 a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna Starý muž čoskoro príde do Hulu. Nová séria, založená na rovnomennom románe Thomasa Perryho, bude rozprávať pútavý príbeh o bývalom agentovi CIA, ktorý sa snaží zanechať svoj starý život. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

Prvá séria 'The Old Man' sa blíži a my sa už nevieme dočkať! Séria od Lisa Kudrow produkujú a hrajú Jeff Bridges, John Lithgow a Amy Brenneman. Seriál bude mať premiéru na Hulu 29. januára 2021. Séria bude zmesou drámy a thrilleru a bude sa zameriavať na bývalého agenta CIA, ktorý sa snaží hodiť za hlavu svoju minulosť. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa o sérii dozvieme viac, najmä potom Robert Pattinson nedávno ohlásená ako hosťujúca hviezda. Sme nadšení, že uvidíme, čo ponúka 1. séria seriálu The Old Man!Starý muž sezóna 1

Obsah

 • Dátum vydania prvej série The Old Man
 • Novinky 1. sezóny Starého muža
 • Obsadenie a postavy 1. sezóny The Old Man
 • Trailer k 1. sezóne Starého muža
 • The Old Man Season 1 FAQ

Dátum vydania prvej série The Old Man

Prvá sezóna Starý muž vyjde na Hulu 29. októbra 2020. Séria bude pozostávať z ôsmich epizód, z ktorých každá bude mať jednu hodinu. Séria sa bude vysielať aj na FX, ale dátumy ešte nie sú známe.

Starý muž sezóna 1

Novinky 1. sezóny Starého muža

Prvá sezóna Starý muž Produkoval Warren Littlefield, ktorý tiež napísal sériu hitov Fargo pracoval. Sériu napísali Jon Steinberg a Robert Levine a režíroval ju Daniel Sackheim. Seriál obsadzujú aj Jeff Bridges, John Lithgow, Amy Brenneman, Alia Shawkat, Haley Joel Osment a ďalší známi herci.Obsadenie a postavy 1. sezóny The Old Man

V hlavnej úlohe hrá Jeff Bridges Starý muž . Hrá Dana Chasea, bývalého agenta CIA, ktorý sa snaží opustiť svoj starý život. John Lithgow hrá Danovho suseda, ktorý drží tajomstvo. Amy Brenneman hrá Danovu dcéru, ktorá sa snaží pochopiť svojho otca. Alia Shawkat hrá mladú ženu, ktorá hľadá Danovu pomoc. Haley Joel Osment hrá mladého agenta CIA v prenasledovaní Dana.

Trailer k 1. sezóne Starého muža

Aj oficiálny trailer Starý muž Sezóna 1 bola vydaná 8. októbra 2020. Trailer ukazuje, ako sa Dan Chase snaží opustiť svoj starý život, len aby sa ocitol vtiahnutý do sveta nebezpečenstva a intríg. Trailer umožňuje nahliadnuť do deja seriálu a rôznych postáv, ktoré sa v ňom objavujú.

The Old Man Season 1 FAQ

 • Kedy vyjde prvá séria The Old Man?
  Prvá sezóna The Old Man vyjde na Hulu 29. októbra 2020.
 • Kto hrá v The Old Man Season 1?
  Jeff Bridges hrá vo filme The Old Man. Hrá Dana Chasea, bývalého agenta CIA, ktorý sa snaží opustiť svoj starý život.
 • Kde si môžem pozrieť trailer 1. série Starého muža?
  Oficiálny trailer The Old Man Season 1 je dostupný na YouTube a ďalších platformách na streamovanie videa.

Prvá sezóna Starý muž sľubuje vzrušujúci príbeh o bývalom agentovi CIA, ktorý sa snaží opustiť svoj starý život. So skvelým hereckým obsadením a zaujímavým trailerom Starý muž seriál, ktorý si nesmiete nechať ujsť. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, navštívte Hulu alebo FX .