Dátum vydania 3. sezóny Orville a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sci-fi seriál The Orville je jednou z najobľúbenejších sérií Fox. Séria, ktorú vytvoril Seth MacFarlane, rozpráva príbeh o vesmírnej lodi, ktorá cestuje vesmírom. Fanúšikovia série už nejaký čas čakajú na tretiu sezónu. Tu je dátum vydania a všetky ďalšie podrobnosti o 3. sezóne The Orville.

Tretia séria sci-fi komédie 'The Orville' bude mať čoskoro premiéru na stanici Fox. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové dobrodružstvá a staré tváre. Zistite viac o dátume vydania 3. sezóny The Orville a obsadení. Navyše sa dozviete o ďalších zaujímavých novinkách, ako napr jess veselý priateľ daniel a Obsadenie Toy Boy 2 .Orville sezóna 3

Obsah

 • Dátum vydania 3. sezóny Orville
 • Obsadenie a postavy tretej sezóny
 • Dej tretej sezóny
 • Trailer na tretiu sezónu
 • Časté otázky o 3. sezóne

Dátum vydania 3. sezóny Orville

Očakáva sa, že tretia séria The Orville sa bude vysielať na stanici Fox na jeseň 2020. Bude však ešte trvať niekoľko mesiacov, kým sa séria bude dať vidieť na kanáli. Fanúšikovia preto musia byť trpezliví.

Orville sezóna 3

Obsadenie a postavy tretej sezóny

Obsadenie 3. sezóny v Orville bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Seth MacFarlane si zopakuje svoju úlohu kapitána Eda Mercera, zatiaľ čo Adrianne Palicki sa vráti ako jeho bývalá manželka Kelly Grayson. Vracajú sa aj Scott Grimes ako Gordon Malloy, Penny Johnson Jerald ako Dr. Claire Finn, Peter Macon ako Bortus, Halston Sage ako Alara Kitan, J. Lee ako John LaMarr, Mark Jackson ako Isaac a Chad L. Coleman ako Klyden.Dej tretej sezóny

Dej 3. sezóny The Orville sa zameria na dobrodružstvá vesmírnej lode The Orville. Posádka sa vydá na novú misiu s cieľom preskúmať nové svety a čeliť novým nebezpečenstvám. Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.

Trailer na tretiu sezónu

Trailer na 3. sezónu Orville ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Časté otázky o 3. sezóne

 • Kedy sa bude vysielať 3. séria The Orville?
  Očakáva sa, že tretia séria The Orville sa bude vysielať na stanici Fox na jeseň 2020.
 • Kto bude hrať v 3. sérii The Orville?
  Obsadenie 3. sezóny v Orville bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Seth MacFarlane si zopakuje svoju úlohu kapitána Eda Mercera, zatiaľ čo Adrianne Palicki sa vráti ako jeho bývalá manželka Kelly Grayson.
 • Bude aj trailer na 3. sériu The Orville?
  Trailer na 3. sezónu Orville ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Záver

Očakáva sa, že tretia séria The Orville sa bude vysielať na stanici Fox na jeseň 2020. Obsadenie 3. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Dej tretej sezóny sa zameria na dobrodružstvá vesmírnej lode The Orville. Trailer na tretiu sezónu ešte nebol zverejnený. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.Viac informácií o 3. sezóne The Orville nájdete na Orville , Fox a IMDb .