Dátum vydania a novinky 3. sezóny Orville

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia z Orville už dlho čakali na tretiu sériu sci-fi komédie. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze!

Očakáva sa, že tretia séria sci-fi komédie 'The Orville' bude mať premiéru na stanici Fox na jeseň 2021. Šou, ktorú vytvoril Seth MacFarlane, má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na nové dobrodružstvá posádky Orville. O tretej sezóne zatiaľ nie sú žiadne správy, ale očakáva sa, že predstavenie predstaví nejaké nové postavy a príbehy. Fanúšikovia sa tiež môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových outfitov od Carrie Underwood na udeľovaní cien CMA 2021. Bude tiež zaujímavé zistiť, či sa Jing adoptuje, keď Duncanville vstúpi do štvrtej sezóny.Orville sezóna 3

Obsah

 • Dátum vydania 3. sezóny Orville
 • Príbeh 3. sezóny The Orville
 • Obsadenie 3. sezóny The Orville
 • Časté otázky týkajúce sa 3. sezóny The Orville

Dátum vydania 3. sezóny Orville

Tretia sezóna Orville Očakáva sa, že premiéra na Foxe v decembri 2020. Aj keď zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že nová sezóna bude odvysielaná v decembri. Vo Veľkej Británii sa očakáva, že nová sezóna bude mať premiéru na Fox UK v januári 2021.

Orville sezóna 3

Príbeh 3. sezóny The Orville

Dej tretej sezóny Orville sa zameria na vzťah Eda Mercera (hrá ho Seth MacFarlane) a Kelly Grayson (hrá Adrianne Palicki). Títo dvaja sa pokúsia zachrániť svoj vzťah po ich rozchode v druhej sezóne. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.Obsadenie 3. sezóny The Orville

Obsadenie tretej sezóny Orville Očakáva sa, že budú hrať tí istí herci ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne Seth MacFarlane ako Ed Mercer, Adrianne Palicki ako Kelly Grayson, Penny Johnson Jerald ako Dr. Claire Finn, Scott Grimes ako Gordon Malloy, Peter Macon ako Bortus, Halston Sage ako Alara Kitan, J. Lee ako John LaMarr, Mark Jackson ako Isaac a Chad L. Coleman ako Klyden.

Časté otázky o 3. sezóne The Orville

 • Kedy sa bude vysielať 3. séria The Orville?
  Očakáva sa, že tretia séria The Orville bude mať premiéru na stanici Fox v decembri 2020. Vo Veľkej Británii sa očakáva, že nová sezóna bude mať premiéru na Fox UK v januári 2021.
 • Kto bude hrať v 3. sérii The Orville?
  Očakáva sa, že obsadenie 3. sezóny v Orville bude obsahovať rovnaké obsadenie ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne Seth MacFarlane ako Ed Mercer, Adrianne Palicki ako Kelly Grayson, Penny Johnson Jerald ako Dr. Claire Finn, Scott Grimes ako Gordon Malloy, Peter Macon ako Bortus, Halston Sage ako Alara Kitan, J. Lee ako John LaMarr, Mark Jackson ako Isaac a Chad L. Coleman ako Klyden.
 • Bude sa dej 3. sezóny Orville zameriavať na Eda a Kelly?
  Áno, dej 3. sezóny The Orville sa zameria na vzťah medzi Edom Mercerom a Kelly Grayson. Títo dvaja sa pokúsia zachrániť svoj vzťah po ich rozchode v druhej sezóne.

Záver

Fanúšikovia z Orville už dlho čakali na tretiu sériu sci-fi komédie. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Očakáva sa, že tretia séria The Orville bude mať premiéru na stanici Fox v decembri 2020. Dej tretej sezóny sa zameria na vzťah medzi Edom Mercerom a Kelly Grayson. Očakáva sa, že obsadenie tretej sezóny bude zahŕňať tých istých hercov ako v predchádzajúcich sezónach.

Viac informácií o 3. sezóne The Orville nájdete na Orville Wiki a IMDb .