The Outpost: Rozšírenie 4. sezóny, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Obnovenie The Outpost pre 4. sezónu je skvelou správou pre všetkých fanúšikov fantasy série. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť, vrátane obsadenia a zápletky. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o obnovení The Outpost pre 4. sezónu.

Štvrtá sezóna 'The Outpost' bola obnovená a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu. Obsadenie seriálu zahŕňa Talon (Jessica Green), Gwynn (Imogen Waterhouse), Zed (Reece Ritchie) a Garret (Jake Stormoen). Dej série sa točí okolo Talon, bojovníčky, ktorá sa snaží odhaliť tajomstvá svojej minulosti. Medzitým sa snaží chrániť ľudí pred temnou silou, ktorá sa snaží zničiť svet. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v sérii, čítajte ďalej 30 spoilerov na mince a dátum vydania hubie halloween .Základná sezóna 3

Obsah

Obnova základne pre 4. sezónu

Obnova štvrtej sezóny The Outpost bola ohlásená v júli 2020. Seriál produkuje tím scenáristov, producentov a režisérov vrátane Deana Devlina, Jonathana Glassnera, Jasona Fallera a Kynana Griffina. Séria je produkovaná spoločnosťami Electric Entertainment a Syfy.

Outpost - Sezóna 2 -

Obsadenie The Outpost pre sezónu 4

Očakáva sa, že obsadenie The Outpost pre sezónu 4 bude pozostávať z rovnakých hercov ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne Jessica Green ako Talon, Jake Stormoen ako Garret, Imogen Waterhouse ako Janzo, Anand Desai-Barochia ako Zed, Robyn Malcolm ako Gwynn, Andrew Howard ako Wythers a Philip Brodie ako Tobin.Príbeh The Outpost pre sezónu 4

Očakáva sa, že zápletka The Outpost for Season 4 bude nasledovať po udalostiach v sezóne 3. Talon sa vydá na výpravu za tajomným grálom, zatiaľ čo sa snaží odraziť hrozbu Tieňových bojovníkov. Pribudnú aj nové postavy, ktoré budú Talon sprevádzať na jej ceste.

The Outpost Season 4 FAQ

  • Kedy bude The Outpost obnovený pre 4. sezónu?
    Obnova štvrtej sezóny The Outpost bola ohlásená v júli 2020.
  • Kto bude hrať v The Outpost pre 4. sezónu?
    Očakáva sa, že obsadenie The Outpost pre sezónu 4 bude pozostávať z rovnakých hercov ako v predchádzajúcich sezónach.
  • Čo sa stane v The Outpost pre 4. sezónu?
    Očakáva sa, že zápletka The Outpost for Season 4 bude nasledovať po udalostiach v sezóne 3. Talon sa vydá na výpravu za tajomným grálom, zatiaľ čo sa snaží odraziť hrozbu Tieňových bojovníkov.

Obnovenie The Outpost pre 4. sezónu je skvelou správou pre všetkých fanúšikov fantasy série. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť, vrátane obsadenia a zápletky. Tešíme sa na novú sezónu a dúfame, že bude rovnako vzrušujúca a zábavná ako tie predchádzajúce. Ak sa chcete dozvedieť viac o obnovení 4. sezóny The Outpost, čítajte ďalej tu a tu .

Záver

Obnovenie The Outpost pre 4. sezónu je skvelou správou pre všetkých fanúšikov fantasy série. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť, vrátane obsadenia a zápletky. Tešíme sa na novú sezónu a dúfame, že bude rovnako vzrušujúca a zábavná ako tie predchádzajúce.