The Perfect Mother čoskoro príde na Netflix

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piatok 3. júna 2022 je dátum Dokonalá matka sa objaví na Netflixe. Film rozpráva príbeh skupiny matiek, ktoré sa spoja, aby udržali tajomstvo. Zistite viac o zápletke, hercoch a ďalších.

The Perfect Mother je nový film, ktorý čoskoro príde na Netflix. Film rozpráva príbeh matky, ktorá sa snaží udržať rodinu pohromade a zároveň sa vyrovnáva s výzvami moderného života. Film podporuje množstvo hviezd vrátane Jennifer Aniston, Reese Witherspoon a Sarah Paulson. Očakáva sa, že film bude obrovským hitom a povinne ho musia vidieť všetci fanúšikovia rodinných filmov. Ak sa chcete dozvedieť viac o filme, navštívte Dokonalá matka Netflix Dátum vydania, obsadenie, dej a všetky podrobnosti tu . Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších zaujímavých filmoch, navštívte Sony Xperia 1 IV špecifikácia, cena, dátum spustenia a ďalšie a Dátum vydania Jumanji 6 .Dokonalá matka

Obsah

 • Zápletka
 • herec
 • Trailer
 • Kritika
 • FAQ
 • Záver

Zápletka

Dokonalá matka rozpráva príbeh štyroch matiek, ktoré sa spojili, aby udržali tajomstvo. Štyri kamarátky, Winnie, Nora, Lina a Rochelle, sú všetky matky a nedávno sa stretli. Keď jedného dňa objavia šokujúce tajomstvo, musia spolupracovať, aby ho udržali v bezpečí. Film rozpráva príbeh o ich priateľstve a o tom, ako sa snažia udržať tajomstvo.

Dokonalá matka

herec

Dokonalú matku vedie pôsobivé herecké obsadenie. Winnie hrá oceňovaná herečka Viola Davis, Nora Amy Schumer, Lina Sarah Paulson a Rochelle Octavia Spencer. K filmu sa pripája aj množstvo ďalších známych hercov vrátane Commona, Johna Leguizama a Allison Janney.Trailer

Oficiálny trailer k The Perfect Mother bol zverejnený 15. apríla 2022. Trailer ukazuje štyroch priateľov, ktorí sa snažia udržať tajomstvo a následky, ktorým musia čeliť. Trailer umožňuje nahliadnuť do deja filmu a dynamiky medzi štyrmi priateľmi.

Kritika

Dokonalá matka získala pozitívne recenzie od kritikov. Kritici ocenili silné herecké obsadenie a dej filmu. Poznamenali tiež, že film prináša silné posolstvo o priateľstve a lojalite. Film bol ocenený aj za silnú vizuálnu prezentáciu.

FAQ

 • Kedy vyjde The Perfect Mother na Netflixe?
  The Perfect Mother vyjde na Netflixe v piatok 3. júna 2022.
 • Kto hrá vo filme Dokonalá matka?
  Dokonalú matku si zahrali Viola Davis, Amy Schumer, Sarah Paulson a Octavia Spencer.
 • Ako The Perfect Mother prijali kritici?
  Dokonalá matka získala pozitívne recenzie od kritikov. Ocenili silné herecké obsadenie a dej filmu.

Záver

The Perfect Mother je vzrušujúci film, ktorý vyjde na Netflixe v piatok 3. júna 2022. Film rozpráva príbeh skupiny matiek, ktoré sa spoja, aby udržali tajomstvo. Film vedie pôsobivé herecké obsadenie a získal pozitívne recenzie od kritikov. Ak hľadáte napínavý film, určite by ste mali zvážiť Dokonalú matku.Tabuľka

názov úlohu
Viola Davisová Winnie
Amy Schumer Nora
Sarah Paulsonová Lina
Octavia Spencer Rochelle

The Perfect Mother je vzrušujúci film, ktorý vyjde na Netflixe v piatok 3. júna 2022. Film rozpráva príbeh skupiny matiek, ktoré sa spoja, aby udržali tajomstvo. Film vedie pôsobivé herecké obsadenie a získal pozitívne recenzie od kritikov. Ak hľadáte napínavý film, určite by ste mali zvážiť Dokonalú matku.