Lekcia klavíra: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Film Netflix Lekcia klavíra je dráma, ktorá sa točí okolo rodiny, ktorá zápasí so starým rodinným tajomstvom. Film režírovala Agnieszka Smoczynska a na Netflixe vyjde 28. mája 2021. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o obsadení, príbehu a ďalších.Hodina klavíra

Dátum publikácie

Film Netflix Lekcia klavíra vyjde na Netflixe 28. mája 2021. Film režisérky Agnieszky Smoczynskej je drámou o rodine, ktorá sa zaoberá starým rodinným tajomstvom.

The Piano Lesson je dráma režiséra Augusta Wilsona, ktorá mala premiéru na Broadwayi v roku 1995. Je o rodine, ktorá sa háda o hodnotu starého klavíra, ktorý je symbolom rodinnej histórie. Tu sa dozviete dátum vydania, obsadenie, zápletku a ďalšie. Lekcia klavíra: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie . Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších najnovších filmoch, čítajte ďalej v podpalubí Kaylee Milligan alebo Najlepšie filmy Ryana Reynoldsa .

Hodina klavíra

povolanie

Obsadenie Lekcia klavíra zahŕňa:Hodina klavíra
 • Kamil Tkacz als Janek
 • Katarzyna Postava ako Mária
 • Krzysztof Pieczynski alias Wojtek
 • Krzysztof Stroinski ako Adam
 • Katarzyna Zawadzka ako Anna
 • Krzysztof Globisz ako Jan

Zápletka

Film Lekcia klavíra sleduje rodinu, ktorá sa zaoberá starým rodinným tajomstvom. Mladý hudobník Janek dostane starý klavír, ktorý jeho rodina pred mnohými rokmi stratila. Pokúša sa rozlúštiť záhadu klavíra, no jeho rodina mu nie je ochotná pomôcť. Keď sa snaží odhaliť záhadu, odhalí nečakané pravdy o svojej rodine a svojej minulosti.

Hodina klavíra

Trailer

Aj oficiálny trailer Lekcia klavíra bol vydaný 28. apríla 2021. Trailer dáva nahliadnuť do deja filmu a ukazuje, ako sa Janek snaží vyriešiť záhadu klavíra. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix.

Hodina klavíra

Kritika

Film Lekcia klavíra bol kritikmi doteraz prijatý pozitívne. Kritici ocenili silné herecké obsadenie a emocionálny dej filmu. Tiež hovoria, že film prináša silné posolstvo o rodine a minulosti.Hodina klavíra

Záver

Film Netflix Lekcia klavíra je dráma, ktorá sa točí okolo rodiny, ktorá zápasí so starým rodinným tajomstvom. Film vyjde na Netflixe 28. mája 2021 a bude ho režírovať Agnieszka Smoczynska. Vo filme účinkujú Kamil Tkacz, Katarzyna Figura, Krzysztof Pieczynski, Krzysztof Stroinski, Katarzyna Zawadzka a Krzysztof Globisz. Aj oficiálny trailer Lekcia klavíra si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix. Film bol zatiaľ kritikmi prijatý pozitívne.

FAQ

 • Kedy vyjde film Netflix 'The Piano Lesson'?
  Film Netflix „The Piano Lesson“ vyjde na Netflixe 28. mája 2021.
 • Kto je režisérom filmu?
  Die Regisseurin des Films je Agnieszka Smoczynska.
 • Kto je v obsadení filmu?
  Die Besetzung des Films umfasst Kamil Tkacz, Katarzyna Figura, Krzysztof Pieczynski, Krzysztof Stroinski, Katarzyna Zawadzka a Krzysztof Globisz.
 • Kde si môžem pozrieť upútavku na 'The Piano Lesson'?
  Oficiálny trailer k 'The Piano Lesson' si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix.

Viac informácií o Lekcia klavíra možno nájsť na nasledujúcich webových stránkach:

Tabuľka

Film Dátum publikácie riaditeľ
Lekcia klavíra 28. máj 2021 Agnieszka Smoczynska

Film Netflix Lekcia klavíra je dráma, ktorá sa točí okolo rodiny, ktorá zápasí so starým rodinným tajomstvom. Film vyjde na Netflixe 28. mája 2021 a bude ho režírovať Agnieszka Smoczynska. Vo filme účinkujú Kamil Tkacz, Katarzyna Figura, Krzysztof Pieczynski, Krzysztof Stroinski, Katarzyna Zawadzka a Krzysztof Globisz. Aj oficiálny trailer Lekcia klavíra si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix. Film bol zatiaľ kritikmi prijatý pozitívne. Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, navštívte webové stránky uvedené vyššie.