The Politician Season 2: Dátum vydania, podrobnosti a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna série Netflix Politik bol vydaný v septembri 2019 a získal väčšinou pozitívne recenzie. Séria, ktorú vytvorili Ryan Murphy, Brad Falchuk a Ian Brennan, sleduje študenta strednej školy Paytona Hobarta, ktorý túži po kariére v politike. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu série, ktorá by mala vyjsť v roku 2020. Zistite viac o druhej sezóne série Netflix tu Politik , vrátane možného dátumu vydania, obsadenia a ďalších.

Druhá sezóna Politici bude čoskoro vydaná na Netflixe. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá bude plná intríg a drámy. Dátumy vydania 2. série, podrobnosti a ďalšie informácie budú čoskoro oznámené. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania a podrobnostiach, môžete sa tiež pozrieť Netflix Easy Staffel 2 a Britannia dátum vydania sezóny 2 informovať.Dátum vydania druhej sezóny The Politician

Druhá sezóna Politik očakávané vydanie v roku 2020. Hoci Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že séria vyjde v lete alebo na jeseň 2020. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Obsadenie druhej sezóny Politik

Obsadenie druhej sezóny Politik Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Ben Platt sa vráti ako Payton Hobart, ktorý sa snaží rozbehnúť politickú kariéru. Spoločnosť mu robia Gwyneth Paltrow ako Georgina Hobart, Jessica Lange ako Dusty Jackson, Zoey Deutch ako Infinity Jackson, Lucy Boynton ako Astrid Sloan, Bob Balaban ako Keaton Hobart, Rahne Jones ako Skye Leighton a David Corenswet ako River Barkley.Dej druhej sezóny Politik

Dej druhej sezóny Politik Očakáva sa, že začne v bode, kde sa skončila prvá sezóna. Payton sa pokúsi napredovať vo svojej politickej kariére, pričom bude čeliť následkom svojich činov v prvej sezóne. Očakáva sa tiež, že 2. séria odhalí viac o Paytonovej rodine a minulosti.

Trailer k druhej sérii Politik

Trailer k druhej sezóne Politik ešte nebol zverejnený. Hneď ako Netflix zverejní trailer, aktualizujeme ho tu.

Časté otázky o 2. sezóne politikov

  • Otázka: Kedy vyjde druhá séria The Politician?
    A: Očakáva sa, že druhá séria The Politician vyjde v roku 2020.
  • Otázka: Kto bude hrať v 2. sérii The Politician?
    A: Očakáva sa, že obsadenie druhej série Politik bude rovnaké ako prvá séria.
  • Otázka: Bude aj trailer na 2. sériu The Politician?
    A: Trailer Politician season 2 ešte nebol zverejnený.

Záver

Druhá sezóna Politik očakávané vydanie v roku 2020. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. Očakáva sa, že dej druhej sezóny sa začne v bode, kde skončila prvá sezóna. Trailer na druhú sezónu ešte nebol zverejnený. Viac informácií o druhej sezóne Politik očakáva sa, že budú čoskoro zverejnené. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .