Dátum vydania a dej 2. série Sľúbenej Neverland

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Zasľúbenej zeme nikdy patrí medzi najočakávanejšie anime série roka. Prvá sezóna série vyšla v januári 2019 a rýchlo sa stala jedným z najpopulárnejších anime. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 2. sezónu, aby videli, ako bude príbeh pokračovať. V tomto článku sa pozrieme na očakávané dátumy vydania a nový príbeh sezóny 2 The Promised Neverland.

Druhá séria filmu Zasľúbená krajina nikdy nevyjde v roku 2021. Dej sa zameria na cestu detí utekajúcich z detského domova za novým domovom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce dobrodružstvá a zvraty. Medzitým bol oznámený dátum vydania 4. sezóny Sabriny a Catellynn a Tyler sa budú rozvádzať v roku 2021. Dátum vydania 4. sezóny Sabriny , Catellynn a Tyler sa rozvedú v roku 2021 .Nová dejová línia 2. sezóny Sľúbenej krajiny Neverland

Odhadovaný dátum vydania

Očakáva sa, že druhá séria The Promised Neverland vyjde v januári 2021. 2. séria bola potvrdená na vysielanie na japonskom kanáli Fuji TV v januári 2021. Zatiaľ však nie je známe, či bude druhá sezóna dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu.

Nová zápletka

Druhá sezóna The Promised Neverland sa začne hneď po skončení prvej sezóny. Deti sa pokúsia nájsť spôsob, ako uniknúť z domu, v ktorom ich držia v zajatí. Pokúsite sa tiež dozvedieť viac o tajomnej organizácii, ktorá za tým všetkým stojí. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Pribudnú aj nové miesta, ktoré deti navštívia, aby sa dozvedeli viac o svete.Nové postavy

Do príbehu sa predstavia niektoré nové postavy. Jednou z nových postáv je Sonja , tajomný muž, ktorý bude deti na ceste sprevádzať. Objavia sa aj noví darebáci, ktorí sa budú snažiť zastaviť deti. Pribudnú aj noví kamaráti, ktorí pomôžu deťom dosiahnuť ich cieľ.

Nové miesta

Pribudnú aj nové miesta, ktoré deti navštívia. Jedným z nových miest je Zlatý rybník , miesto, kde sa deti dozvedia viac o svete. K dispozícii budú aj ďalšie miesta, ktoré deti navštívia, aby sa dozvedeli viac o svete. Pribudnú aj nové nebezpečenstvá, s ktorými sa deti na svojej ceste stretnú.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria The Promised Neverland vyjde v januári 2021. Pribudnú nové postavy, miesta a nebezpečenstvá, s ktorými sa deti na svojej ceste stretnú. Dej sa začne hneď po skončení prvej sezóny a deti sa pokúsia nájsť spôsob, ako uniknúť z domu, kde sú zajatí. Pribudnú aj noví kamaráti, ktorí pomôžu deťom dosiahnuť ich cieľ.FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria The Promised Neverland? Očakáva sa, že druhá séria The Promised Neverland vyjde v januári 2021.
  • Aké nové postavy sa objavia v druhej sezóne? Objaví sa niekoľko nových postáv vrátane Sonju, záhadného muža, ktorý bude deti sprevádzať na ich ceste, a niekoľkých nových darebákov, ktorí sa budú snažiť deti zastaviť.
  • Aké nové miesta sa objavia v sezóne 2? Pribudnú nové miesta vrátane Zlatého rybníka, miesta, kde sa deti dozvedia viac o svete.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 januára 2019
2 Očakáva sa január 2021

Celkovo je sezóna 2 The Promised Neverland jednou z najočakávanejších anime sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 2. sezónu, aby videli, ako bude príbeh pokračovať. Dozvieme sa viac o očakávaných dátumoch vydania a novom príbehu pre sezónu 2, keď budú zverejnené ďalšie informácie. Dovtedy môžeme len čakať a tešiť sa na druhú sezónu.

Viac informácií o 2. sezóne The Promised Neverland nájdete na Anime News Network a Crunchyroll .