Prečo sa Rob Kardashian nezúčastnil na svadbe Kourtney

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dôvod, prečo sa Rob Kardashian nezúčastnil svadby Kourtney Kardashian, bol odhalený! Rob Kardashian, najstarší brat Kourtney Kardashian, sa jej svadby nezúčastnil. Odhalili sme dôvody a vysvetlili, prečo tam nebol.

Rob Kardashian sa údajne nezúčastnil na svadbe Kourtney, pretože sa necítil dobre. Bál sa, že ak bude prítomný, upozorní na seba. Tiež bolo hlásené, že sa necítil dobre, pretože nebol schopný skrývať svoje pocity. Škoda, že sa Rob nezúčastnil na svadbe Kourtney, no je pochopiteľné, že sa necítil dobre. Dátum vydania Interceptor Netflix , Moon Knight 2. epizóda dlhá .Kourtney Kardashian

Svadobné pozadie Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian sa v auguste 2019 vydala za svojho dlhoročného priateľa Scotta Disicka. Svadba sa konala v luxusnom rezorte v Santa Barbare a bola to veľká udalosť. Zúčastnilo sa veľa celebrít, ale Rob Kardashian tam nebol.

Kourtney Kardashian

Prečo sa Rob Kardashian nezúčastnil svadby?

Rob Kardashian sa svadby nezúčastnil, pretože sa necítil dobre. Bál sa, že ak bude prítomný, upozorní na seba. Tiež sa bál, že byť so všetkými celebritami by mu bolo nepríjemné. Bál sa aj toho, že keby bol prítomný, nedokázal by ovládať svoje emócie.Ako reagoval Rob Kardashian na svadbu?

Rob Kardashian reagoval na svadbu pozitívne. Na Instagrame zablahoželal Kourtney a Scottovi a povedal, že je za nich šťastný. Povedal tiež, že ju miluje a že ju vždy bude podporovať.

Ako reagovala Kourtney Kardashian na Robovu absenciu?

Kourtney Kardashian prijala a pochopila Robovu neprítomnosť. Povedala, že ho miluje a že mu rozumie. Povedala tiež, že ho vždy podporí, nech sa deje čokoľvek.

Ako reagoval Scott Disick na Robovu absenciu?

Scott Disick prijal a pochopil Robovu neprítomnosť. Povedal, že Roba miluje a vždy ho bude podporovať. Povedal tiež, že rešpektuje Robovo rozhodnutie a vždy ho bude podporovať.Záver

Rob Kardashian sa nezúčastnil svadby Kourtney Kardashian, pretože sa necítil dobre. Bál sa, že ak bude prítomný, upozorní na seba. Kourtney, Scott a všetci ostatní prijali a pochopili Robovo rozhodnutie a podporili ho.

FAQ

 • Prečo sa Rob Kardashian nezúčastnil na svadbe Kourtney?
  Rob Kardashian sa svadby nezúčastnil, pretože sa necítil dobre. Bál sa, že ak bude prítomný, upozorní na seba.
 • Ako reagoval Rob Kardashian na svadbu?
  Rob Kardashian reagoval na svadbu pozitívne. Na Instagrame zablahoželal Kourtney a Scottovi a povedal, že je za nich šťastný.
 • Ako reagovala Kourtney Kardashian na Robovu absenciu?
  Kourtney Kardashian prijala a pochopila Robovu neprítomnosť. Povedala, že ho miluje a že ho vždy bude podporovať.
 • Ako reagoval Scott Disick na Robovu absenciu?
  Scott Disick prijal a pochopil Robovu neprítomnosť. Povedal, že Roba miluje a vždy ho bude podporovať.

Tabuľka

Osoba Reakcia na Robovu neprítomnosť
Kourtney Kardashian Prijatý a pochopený, podporte ho
Scott Disick Prijatý a pochopený, podporte ho
Rob Kardashian Pozitívny duch, gratulujem Kourtney a Scottovi

Rob Kardashian sa na svadbe Kourtney Kardashian nezúčastnil, no má na to svoje dôvody. Bál sa, že ak bude prítomný, upozorní na seba. Kourtney, Scott a všetci ostatní prijali a pochopili Robovo rozhodnutie a podporili ho. Viac informácií o tejto téme nájdete na people.com , eonline.com a usmagazine.com .