The Resident: Season 6 Dátum vydania, obsadenie a aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Resident Season 6 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania The Resident Season 6, obsadení a najnovších aktualizáciách, ste na správnom mieste. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

Šiesta séria amerického medicínskeho seriálu The Resident bude mať premiéru 21. apríla 2021 na stanici Fox. Sériu vytvorili Amy Holden Jones, Hayley Schore a Roshan Sethi a produkovali ju Antoine Fuqua, Oly Obst, Phillip Noyce, Peter Horton a Stephen Hopkins. Obsadenie 6. sezóny tvoria Matt Czuchry, Emily VanCamp, Manish Dayal, Bruce Greenwood, Shaunette Renée Wilson, Malcolm-Jamal Warner, Jane Leeves, Morris Chestnut a Glenn Morshower. V 6. sezóne sa objavia aj William Zabka a Pooja Hegde. William Zabka je známy najmä vďaka svojej úlohe v Cobra Kai a Pooja Hegde je najlepšie známa svojou úlohou v Bash k narodeninám Karana Joharsa . Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie o 6. sezóne The Resident!Rezidenčná sezóna 6

Dátum vydania 6. sezóny The Resident

Očakáva sa, že šiesta séria seriálu The Resident bude mať premiéru dňa 21. apríla 2021 vysielané na Foxe. Séria bude dostupná aj na Hulu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude obsahovať mnoho nových príbehov a postáv.

Rezidenčná sezóna 6

Obsadenie 6. sezóny filmu The Resident

V 6. sezóne The Resident sa objavia známe tváre vrátane Matta Czuchryho ako Dr. Conrad Hawkins, Emily VanCamp ako Dr. Nicolette Nevin, Manish Dayal ako Dr. Devon Pravesh, Bruce Greenwood ako Dr. Randolph Bell a Shaunette Renée Wilson ako Dr. Miňa Okaforová. Pribudnú aj niektoré nové postavy, vrátane Morrisa Chestnuta ako Dr. Barrett Cain, Jessica Lucas ako Dr. Lily Kendall a Glenn Morshower ako Dr. Marshall Winthrop.Rezidenčná sezóna 6

Najnovšie aktualizácie zo 6. sezóny The Resident

6. séria The Resident bude obsahovať niekoľko nových vzrušujúcich príbehov a postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nový vývoj vo vzťahu Conrada a Nica. Objavia sa aj nové príbehy o vzťahu Devona a Miny. Sezóna 6 tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane Dr. Barrett Cain, Dr. Lily Kendall a Dr. Marshall Winthrop.

Nové postavy 6. sezóny The Resident

6. séria The Resident predstaví niekoľko nových postáv vrátane Morrisa Chestnuta ako Dr. Barrett Cain, Jessica Lucas ako Dr. Lily Kendall a Glenn Morshower ako Dr. Marshall Winthrop. DR Barrett Cain je nový chirurg pracujúci v nemocnici Chastain Park Memorial Hospital. DR Lily Kendall je nová lekárka pracujúca v nemocnici Chastain Park Memorial Hospital. DR Marshall Winthrop je nový chirurg pracujúci v nemocnici Chastain Park Memorial Hospital.

Nové príbehy pre The Resident sezónu 6

6. séria The Resident bude obsahovať niekoľko nových príbehov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nový vývoj vo vzťahu Conrada a Nica. Objavia sa aj nové príbehy o vzťahu Devona a Miny. 6. sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré predstavia nové príbehové línie.Záver

6. séria The Resident je naplánovaná na vysielanie 21. apríla 2021 na Fox. Séria bude dostupná aj na Hulu. Obsadenie 6. sezóny uvidí niektoré známe tváre vrátane Matta Czuchryho ako Dr. Conrad Hawkins, Emily VanCamp ako Dr. Nicolette Nevin, Manish Dayal ako Dr. Devon Pravesh, Bruce Greenwood ako Dr. Randolph Bell a Shaunette Renée Wilson ako Dr. Miňa Okaforová. Pribudnú aj niektoré nové postavy, vrátane Morrisa Chestnuta ako Dr. Barrett Cain, Jessica Lucas ako Dr. Lily Kendall a Glenn Morshower ako Dr. Marshall Winthrop. Sezóna 6 bude obsahovať niekoľko nových príbehov, ktoré nadchnú fanúšikov. Ak sa chcete dozvedieť viac o The Resident Season 6, navštívte Fox alebo Hulu .

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 6. séria The Resident?
    6. séria The Resident je naplánovaná na vysielanie 21. apríla 2021 na Fox.
  • Kto hrá v 6. sezóne The Resident?
    V 6. sezóne The Resident sa objavia známe tváre vrátane Matta Czuchryho ako Dr. Conrad Hawkins, Emily VanCamp ako Dr. Nicolette Nevin, Manish Dayal ako Dr. Devon Pravesh, Bruce Greenwood ako Dr. Randolph Bell a Shaunette Renée Wilson ako Dr. Miňa Okaforová.
  • Aké nové postavy budú predstavené v 6. sezóne The Resident?
    6. séria The Resident predstaví niekoľko nových postáv vrátane Morrisa Chestnuta ako Dr. Barrett Cain, Jessica Lucas ako Dr. Lily Kendall a Glenn Morshower ako Dr. Marshall Winthrop.

Tabuľka

názov úlohu
Matt Czuchry doktor Conrad Hawkins
Emily VanCampová Dr Nicolette Nevin
Manish Dayal DR. Devon Pravesh
Bruce Greenwood Dr Randolph Bell
Shaunette Renée Wilson Dr Mina Okafor
Morris Gaštan Dr. Barrett Cain
Jessica Lucasová Doktorka Lily Kendall
Glenn Morshower Dr. Marshall Winthrop

Ak sa chcete dozvedieť viac o The Resident Season 6, navštívte Fox alebo Hulu .