The Rookie Season 2: New Cast Update & Another Update

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria ABC Nováčik je jedným z najpopulárnejších policajných seriálov v televízii. Druhá sezóna série bola ohlásená v septembri 2020 a fanúšikovia odvtedy netrpezlivo očakávajú ďalšie aktualizácie. V tomto článku sa budeme zaoberať novou aktualizáciou obsadenia a ďalšími aktualizáciami pre druhú sezónu série ABC Nováčik hovoriť.

Druhá sezóna série ABC 'The Rookie' je v plnom prúde s novou aktualizáciou obsadenia a ďalšími aktualizáciami. Novými členmi sú Anna Paquin, Afton Williamson, Richard T. Jones a Eric Winter. Všetci budú hrať dôležité úlohy v druhej sezóne. Pribudnú aj nové postavy, ktoré posunú dej. Nebudú chýbať ani zvraty, ktoré fanúšikov prekvapia. Kate a Martin Kruté leto a Flack sezóna 1, epizóda 2 sú niektoré z nových aktualizácií, ktoré môžu fanúšikovia očakávať. Tešíme sa na to, čo môže ponúknuť 2. sezóna 'The Rookie'!Sezóna nováčikov 3

Cast-Update

Najnovšia aktualizácia obsadenia pre druhú sezónu Nováčik bola vyhlásená v januári 2021. Nové obsadenie zahŕňa niektoré známe tváre vrátane:

Sezóna nováčikov 3
 • Afton Williamson ako Talia Bishop
 • Eric Winter ako Tim Bradford
 • Harold Perrineau ako Nick Armstrong
 • Alison Fernandez k Angele Lopezovej
 • Richard T. Jones ako Doug Stanton

Tieto nové postavy budú druhou sezónou Nováčik obohatiť a posunúť príbeh. Bude zaujímavé sledovať, ako zapadnú do série a ako ovplyvnia dej.Ďalšia aktualizácia

Okrem aktualizácie obsadenia ďalšia aktualizácia pre druhú sezónu Nováčik oznámil. Druhá sezóna bude mať premiéru 4. apríla 2021 na ABC. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu.

Výroba

Inscenácia druhej sezóny Nováčik sa začalo v októbri 2020. Natáčanie sa skončilo v januári 2021. Fanúšikovia sa teda môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude plná akcie a vzrušenia.

dej

Druhá sezóna Nováčik sa zameria na príbeh novej postavy Talie Bishop. Talia je bývalá námorníčka, ktorá sa pripojí k policajnému oddeleniu v Los Angeles. Bude zaujímavé sledovať, ako zapadne do policajného zboru a ako ovplyvní zápletku.Záver

Druhá sezóna Nováčik bude plná akcie a vzrušenia. Vďaka novej aktualizácii obsadenia a ďalšej aktualizácii 2. sezóny sa fanúšikovia môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu. Druhá séria má premiéru 4. apríla 2021 na ABC.

FAQ

 • Kedy bude premiéra 2. sezóny The Rookie?
  The Rookie Season 2 má premiéru 4. apríla 2021 na ABC.
 • Kto je v novom obsadení The Rookie Season 2?
  Medzi členmi obsadenia Rookie Season 2 sú Afton Williamson ako Talia Bishop, Eric Winter ako Tim Bradford, Harold Perrineau ako Nick Armstrong, Alison Fernandez ako Angela Lopez a Richard T. Jones ako Doug Stanton.
 • Kedy sa začala produkcia 2. série The Rookie?
  Druhá sezóna The Rookie sa začala vyrábať v októbri 2020.

Tabuľka

názov úlohu
Afton Williamson Talia Bishopová
Eric Winter Tim Bradford
Harold Perrineau Nick Armstrong
Alison Fernandez Angela Lopezová
Richard T. Jones Doug Stanton

Viac informácií o druhej sezóne Nováčik pozri Webová stránka ABC a na stránka IMDb série.

Druhá sezóna Nováčik bude plná akcie a vzrušenia. Vďaka novej aktualizácii obsadenia a ďalšej aktualizácii 2. sezóny sa fanúšikovia môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu. Druhá séria má premiéru 4. apríla 2021 na ABC.