Dátum vydania 5. sezóny nováčika, obsadenie, zápletka – všetko, čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria ABC Nováčik je jedným z najpopulárnejších policajných seriálov v televízii. Séria sleduje policajta Johna Nolana, ktorý slúži ako najstarší nováčik na policajnom oddelení v Los Angeles. Štvrtá sezóna série skončila v apríli 2021 a fanúšikovia sú zvedaví, či bude aj piata sezóna. V tomto článku sa dozviete všetko, čo vieme o piatej sezóne Nováčik vedomosti.

5. séria The Rookie čoskoro príde do ABC. Už vieme, kedy sa začne nová sezóna, kto je v obsadení a čo môžeme očakávať. Veľký herec na sladké a Obnoví sa americký zločin sú niektoré z nových tvárí, ktoré možno vidieť v piatej sezóne. Dej sa bude točiť okolo vyšetrovania LAPD, keď sa postavy snažia vyriešiť svoje osobné problémy. Tešíme sa, čo nás čaká v novej sezóne!Sezóna nováčikov 5

Obsah

Dátum publikácie

Piata sezóna Nováčik bola oficiálne potvrdená v máji 2021. Natáčanie piatej série sa začalo v júni 2021. Piata séria by sa mala vysielať na ABC na jeseň 2021.

Sezóna nováčikov 5

povolanie

Hlavné obsadenie piatej sezóny Nováčik bude pozostávať z Nathan Fillion ako John Nolan, Alyssa Diaz ako Angela Lopez, Richard T. Jones ako Wade Grey, Titus Makin Jr. ako Jackson West, Melissa O'Neil ako Lucy Chen, Eric Winter ako Tim Bradford, Mekia Cox ako Nyla Harper a Shawn Ashmore ako Wesley Evers. Očakáva sa, že niektoré hosťujúce hviezdy sa objavia v piatej sezóne.Zápletka

Piata sezóna Nováčik bude pokračovať v príbehu Johna Nolana a jeho kolegov na policajnom oddelení v Los Angeles. V piatej sezóne sa John pokúsi napraviť svoj vzťah so svojou dcérou a zároveň bude riešiť množstvo nových prípadov. Očakáva sa, že piata sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a prekvapení.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 5. sezóna The Rookie?
    Očakáva sa, že 5. séria The Rookie sa bude vysielať na ABC na jeseň 2021.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v 5. sezóne The Rookie?
    V hlavnej úlohe nováčika 5. sezóny sú Nathan Fillion ako John Nolan, Alyssa Diaz ako Angela Lopez, Richard T. Jones ako Wade Grey, Titus Makin Jr. ako Jackson West, Melissa O'Neil ako Lucy Chen, Eric Winter ako Tim Bradford, Mekia Cox ako Nyla Harper a Shawn Ashmore ako Wesley Evers.
  • Čo sa stane v The Rookie Season 5?
    V piatej sérii The Rookie sa John pokúsi napraviť svoj vzťah so svojou dcérou a zároveň bude riešiť množstvo nových prípadov. Očakáva sa, že piata sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich zvratov a prekvapení.

Piata sezóna Nováčik sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo. Sme nadšení, že sa dozvieme viac o 5. sezóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o piatej sezóne Nováčik učiť sa, navštívte oficiálnej stránke alebo sledovať @TheRookie na twitteri.