Sandman: dátum vydania a členovia obsadenia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová séria Netflix Sandman je jedným z najočakávanejších vydaní tohto roka. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania a obsadení. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!Sandman

Dátum vydania Sandmana

Očakáva sa, že Sandman vyjde na Netflixe v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude v lete alebo na jeseň 2021. Po zverejnení presného termínu vás budeme informovať.

Sandman je originál Netflix založený na rovnomennom komikse Neila Gaimana. Seriál produkuje Allan Heinberg a rozpráva príbeh Morphea, vládcu sveta snov. Dátumy vydania série zatiaľ nie sú známe, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Herecké obsadenie seriálu je Tom Sturridge ako Morpheus, Gwendoline Christie ako Lucifer, Vivienne Acheampong ako Lucienne, Boyd Holbrook ako The Corinthian a Charles Dance ako Roderick Burgess. Ak sa chcete dozvedieť viac o nadchádzajúcej 4. sezóne Haunted, môžete strašidelná sezóna 4 čítať. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení epizódy 8, čítajte ďalej Obsadenie 8. epizódy .

Tom Sturridge

Obsadenie Sandmana

V seriáli sa predstaví obsadenie známych hercov vrátane Toma Sturridgea, Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Boyda Holbrooka a Charlesa Dancea. Mnoho členov hereckého obsadenia sa objavilo v iných populárnych filmoch a seriáloch vrátane Hra o tróny , Hviezdne vojny a Hry o život .Gwendoline Christie

pozadie seriálu

Sandman vychádza z rovnomennej komiksovej série Neila Gaimana. Séria bude rozprávať príbeh o snovom lordovi Morpheovi, ktorý sa snaží zachrániť svoju ríšu po tom, čo bol stáročia držaný v zajatí. Séria bude mixom fantasy, hororu a drámy a divákom sľubuje jedinečný zážitok.

Boyd Holbrook

režisér a spisovatelia

Sériu produkujú Neil Gaiman, David S. Goyer a Allan Heinberg. Gaiman a Goyer budú tiež slúžiť ako scenáristi série. Sériu režíruje oceňovaný režisér a producent Dirk Maggs. Maggs už pracoval na iných populárnych projektoch ako napr Dobré znamenia a Stopárov sprievodca po Galaxii pracoval.

Howell Baptiste

Trailer

Trailer k Sandmanovi ešte nebol zverejnený, no očakávame, že bude čoskoro vonku. Hneď ako bude zverejnený trailer, zverejníme ho tu, aby ste si ho mohli pozrieť.FAQ

  • Kedy sa objaví Sandman? Očakáva sa, že Sandman vyjde na Netflixe v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude v lete alebo na jeseň 2021.
  • Kto sú herci Sandmana? V seriáli sa predstaví obsadenie známych hercov vrátane Toma Sturridgea, Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Boyda Holbrooka a Charlesa Dancea.
  • Kto produkuje seriál? Sériu produkujú Neil Gaiman, David S. Goyer a Allan Heinberg. Gaiman a Goyer budú tiež slúžiť ako scenáristi série. Sériu režíruje oceňovaný režisér a producent Dirk Maggs.
  • Existuje nejaký trailer? Trailer k Sandmanovi ešte nebol zverejnený, no očakávame, že bude čoskoro vonku. Hneď ako bude zverejnený trailer, zverejníme ho tu, aby ste si ho mohli pozrieť.

Záver

Sandman je jedným z najočakávanejších vydaní tohto roka. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania a obsadení. Očakáva sa, že séria sa dostane na Netflix v roku 2021 a bude obsahovať obsadenie známych hercov. Trailer k Sandmanovi ešte nebol zverejnený, no očakávame, že bude čoskoro vonku. Po zverejnení presného termínu vás budeme informovať.

Pre viac informácií o Sandmanovi navštívte Netflix , IMDb a Zhnité paradajky .