Hadia kráľovná: Dátum vydania historickej drámy na STARZ

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Historická dráma Hadia kráľovná sa objaví na STARZ. Film rozpráva príbeh o kráľovnej, ktorá sa búri proti útlaku a intrigám mocných. Dozviete sa o dátume vydania filmu, zápletke, zápletke a hereckom obsadení. nedefinovanéHadia kráľovná

Obsah

Film Hadia kráľovná rozpráva príbeh o kráľovnej Kleopatre, ktorá sa búri proti útlaku a intrigám mocných. Snaží sa chrániť svoj ľud pred nebezpečenstvami, ktoré im hrozia. Film produkuje STARZ a bude obsahovať kombináciu historických faktov a fiktívnych prvkov.

Hadia kráľovná

Zápletka

Film Hadia kráľovná začína príbehom kráľovnej Kleopatry, ktorá sa búri proti útlaku a intrigám mocných. Snaží sa chrániť svoj ľud pred nebezpečenstvami, ktoré im hrozia. Film sleduje jej cestu, keď sa snaží oslobodiť svoj ľud a udržať si svoju moc. Film tiež preskúma vzťahy medzi Kleopatrou a jej milencami, Juliusom Caesarom a Marcom Antonym.

Dátum vydania Serpent Queen

povolanie

Film Hadia kráľovná obsadzovalo množstvo známych hercov. Hlavnú úlohu hrá britská herečka Gemma Arterton. V ďalších úlohách sa predstavia herci Tom Hiddleston, Joseph Fiennes, Toby Kebbell, David Gyasi a ďalší.Dátum publikácie

Film Hadia kráľovná vyjde na STARZ 15. apríla 2021. Film bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách ako Amazon Prime Video, Hulu a ďalších.

Záver

Film Hadia kráľovná bude historická dráma rozprávajúca príbeh kráľovnej Kleopatry, ktorá sa vzbúrila proti útlaku a intrigám mocných. Film produkuje STARZ a bude uvedený na STARZ 15. apríla 2021. Film bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách ako Amazon Prime Video, Hulu a ďalších.

FAQ

  • Kedy vyjde The Serpent Queen? Film vyjde na STARZ 15. apríla 2021.
  • Kde môžem vidieť Kráľovnú hada? Film bude dostupný na STARZ a rôznych streamovacích platformách ako Amazon Prime Video, Hulu a ďalších.
  • Kto hrá vo filme The Serpent Queen? Hlavnú úlohu hrá britská herečka Gemma Arterton.

zoznam obsadenia

názov úlohu
Gemma Artertonová Kráľovná Kleopatra
Tom Hiddleston Július Caesar
Joseph Fiennes Mark Antony
Toby Kebbell Marcus Antonius
David Gyasi Ptolemaios XIII.