Simpsonovci sezóna 34: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Simpsonovci sú jedným z najpopulárnejších a dlhotrvajúcich animovaných seriálov na svete. Séria sa vysiela od roku 1989 a čoskoro vyjde 34. sezóna. V tomto článkuSimpsonovci sezóna 34

Dátum vydania série Simpsonovcov 34

34. séria Simpsonovcov sa bude vysielať 27. septembra 2020 na stanici Fox. Prvá epizóda 34. série sa bude vysielať 27. septembra 2020 a posledná epizóda bude odvysielaná 20. mája 2021. 34. séria bude mať celkovo 22 epizód.

Očakáva sa, že 34. séria Simpsonovcov sa bude vysielať na stanici Fox na jeseň roku 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa známe hlasy Dana Castellanetu, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria a Harry Shearer. Sezóna 34 privíta aj niekoľko nových tvárí, vrátane hlasov Keegana-Michaela Keya, Wandy Sykes a J.K. simmons 34. sezóna Simpsonovcov ponúkne fanúšikom série nové dobrodružstvá a príbehy. Harry Styles Kanyetothe a Nová fólia na čepele 2022 sú niektoré z tém zahrnutých v sezóne 34.

Simpsonovci sezóna 34

Obsadenie 34. sezóny Simpsonovcov

34. sériu Simpsonovcov obsadia tí istí herci, ktorí hrali v predchádzajúcich sezónach. Dan Castellaneta sa predstaví ako Homer Simpson, Julie Kavner ako Marge Simpson, Nancy Cartwright ako Bart Simpson, Yeardley Smith ako Lisa Simpson, Hank Azaria ako Moe Szyslak, Harry Shearer ako Ned Flanders a ďalší.Simpsonovci sezóna 34

Dej 34. sezóny Simpsonovcov

Dej 34. sezóny Simpsonovcov zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že v 34. sezóne sa vrátia niektoré z najpopulárnejších postáv seriálu, vrátane Krustyho klauna, Sideshow Boba, pána Burnsa a ďalších. Očakáva sa tiež, že sezóna 34 predstaví niekoľko nových postáv.

Viac podrobností o 34. sezóne Simpsonovcov

V 34. sezóne Simpsonovcov sa vrátia niektoré z najpopulárnejších postáv seriálu, vrátane Krustyho klauna, Sideshow Boba, pána Burnsa a ďalších. Očakáva sa tiež, že sezóna 34 predstaví niekoľko nových postáv. 34. séria bude mať aj niekoľko nových hosťujúcich hviezd, vrátane herečky Kristen Wiig, herečky Sarah Silverman a herca Willa Fortea.

Novinky a aktualizácie 34. sezóny Simpsonovcov

O 34. sezóne Simpsonovcov je veľa noviniek a aktualizácií. Herečka Kristen Wiig bude hosťovať v sezóne 34. Očakáva sa tiež, že sezóna 34 predstaví niekoľko nových postáv. Očakáva sa, že aj sezóna 34 bude mať nejaké nové hosťujúce hviezdy, vrátane herečky Sarah Silverman a herca Willa Forteho.Časté otázky k seriálu Simpsonovci 34

  • Kedy sa bude vysielať 34. séria Simpsonovcov? 34. séria Simpsonovcov sa bude vysielať 27. septembra 2020 na stanici Fox.
  • Kto bude hrať v 34. sezóne Simpsonovcov? 34. sériu Simpsonovcov obsadia tí istí herci, ktorí hrali v predchádzajúcich sezónach. Dan Castellaneta sa predstaví ako Homer Simpson, Julie Kavner ako Marge Simpson, Nancy Cartwright ako Bart Simpson, Yeardley Smith ako Lisa Simpson, Hank Azaria ako Moe Szyslak, Harry Shearer ako Ned Flanders a ďalší.
  • Ktoré hosťujúce hviezdy sa objavia v 34. sezóne Simpsonovcov? 34. séria Simpsonovcov bude mať niekoľko nových hosťujúcich hviezd vrátane herečky Kristen Wiig, herečky Sarah Silverman a herca Willa Fortea.

Zhrnutie

34. séria Simpsonovcov sa bude vysielať 27. septembra 2020 na stanici Fox. 34. sériu Simpsonovcov obsadia tí istí herci, ktorí hrali v predchádzajúcich sezónach. Dej 34. sezóny Simpsonovcov zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že aj sezóna 34 predstaví nejaké nové postavy. 34. séria Simpsonovcov bude mať aj niekoľko nových hosťujúcich hviezd, vrátane herečky Kristen Wiig, herečky Sarah Silverman a herca Willa Fortea.

Tabuľka: Dátum vydania 34. sezóny Simpsonovcov

Dôsledok Dátum publikácie
1 27. septembra 2020
22 20. máj 2021

Ak sa chcete dozvedieť viac o 34. sezóne Simpsonovcov, navštívte stránku Svet Simpsonovcov alebo si to prečítaj Simpsonovci Wiki .

V tomto článku sme sa dozvedeli viac o 34. sezóne Simpsonovcov vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších podrobností. Objavili sme tiež najnovšie aktualizácie a novinky. Dúfame, že teraz viete viac o 34. sezóne Simpsonovcov.