The Stranger (2022): Všetko o filme Netflix

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Stranger (2022) je pripravovaný film Netflix založený na rovnomennom románe Alberta Camusa. Film režíruje Vicky Jewishon a produkuje Netflix. Stranger (2022) rozpráva príbeh mladého muža, ktorý sa ocitne vo svete nespravodlivosti a neistoty. Vo filme sa predstaví obsadenie postáv, ktoré skúmajú témy románu, vrátane hlavného hrdinu, ktorý zápasí so svojou vlastnou identitou a miestom vo svete.Cudzinec

Zápletka

Stranger (2022) rozpráva príbeh mladého muža menom Meursault, ktorý sa ocitne vo svete nespravodlivosti a neistoty. Je to outsider, ktorý sa neprispôsobuje normám spoločnosti a neprispôsobuje sa. Je to samotár, ktorý nehrá podľa pravidiel a žije si svoj vlastný život. Je to cudzinec, ktorý sa ocitá vo svete nespravodlivosti a neistoty.

The Stranger (2022) je film Netflix o záhadnom cudzincovi, ktorý prichádza do malého mesta a skrýva tajomstvo. Film režíruje režisér David Fincher a hrajú Brad Pitt, Cate Blanchett a Tilda Swinton. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2022. The Stranger rozpovie napínavý a zábavný príbeh, ktorý divákov zaujme. Ak sa chcete dozvedieť viac o filme, môžete sa pozrieť na Počiatočné vydanie extrakcie 2 a Dátum vydania epizódy 9 vyhliadka.

Cudzinec

povolanie

The Stranger (2022) je obsadený radom talentovaných hercov vrátane:Cudzinec
 • Timothée Chalamet ako Meursault
 • Gemma Arterton ako Marie
 • Toby Jones ako Raymond
 • Olivia Colman ako Maman
 • John Hurt ako otec
 • Michael Gambon ako rozhodca

Trailer

Trailer The Stranger (2022) bol zverejnený 8. apríla 2021. Trailer ukazuje, ako sa Meursault nachádza vo svete nespravodlivosti a neistoty. Je to samotár, ktorý nehrá podľa pravidiel a žije si svoj vlastný život. Trailer obsahuje aj niektoré ďalšie postavy, ktoré sa vo filme objavia vrátane Marie, Raymonda, Maman a Père.

Cudzinec

postavy

The Stranger (2022) bude obsahovať obsadenie postáv skúmajúcich témy románu. Meursault je hlavným hrdinom filmu a je to samotár, ktorý sa neprispôsobuje spoločenským normám a neprispôsobuje sa. Marie je Meursaultova priateľka a snaží sa ho pochopiť a podporiť. Raymond je Meursaultovým priateľom, ktorý ho podporuje v ťažkých situáciách. Maman je Meursaultova matka, ktorá sa ho snaží pochopiť a podporiť. Père je Meursaultov otec, ktorý sa ho snaží pochopiť a podporiť. Sudca je sudca, ktorý odsudzuje Meursaulta.

Záver

The Stranger (2022) je pripravovaný film Netflix založený na rovnomennom románe Alberta Camusa. Film režíruje Vicky Jewishon a produkuje Netflix. Vo filme sa predstaví obsadenie postáv, ktoré skúmajú témy románu, vrátane hlavného hrdinu, ktorý zápasí so svojou vlastnou identitou a miestom vo svete. Trailer The Stranger (2022) bol zverejnený 8. apríla 2021.FAQ

 • Kto je hlavným hrdinom filmu Cudzinec (2022)?
  Hrdinom filmu Cudzinec (2022) je Meursault, samotár, ktorý sa neprispôsobuje spoločenským normám a neprispôsobuje sa.
 • Kedy bol zverejnený trailer k filmu The Stranger (2022)?
  Trailer The Stranger (2022) bol zverejnený 8. apríla 2021.
 • Kto je režisérom filmu The Stranger (2022)?
  Režisérkou filmu The Stranger (2022) je Vicky Jewishon.

súvisiace odkazy

povolanie

názov úlohu
Timothée Chalamet Meursault
Gemma Artertonová Marie
Toby Jones Raymond
Olivia Colmanová mama
John Hurt otec
Michael Gambon Richter