Dátum vydania Summer I Turned Pretty, obsadenie, zápletka a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Movie The Summer I Turned Pretty je pripravovaný film založený na rovnomennom románe od Jenny Han. Film produkuje Paramount Pictures a očakáva sa, že bude uvedený v lete 2021. Vo filme si zahrajú herci Kaitlyn Dever, Gideon Adlon, Wolfgang Novogratz, Mckenna Grace, Jacob Elordi a ďalší. Tu je viac o dátume vydania filmu, hereckom obsadení a zápletke.

The Summer I Got Pretty je román od Jenny Han, ktorý vyšiel v roku 2009. Je to prvý z trilógie románov sústredených okolo hlavnej hrdinky Belly Conklin. Príbeh je o Belly, ktorá každé leto trávi so svojou rodinou v dome na pláži a zamiluje sa do chlapca, ktorý tam žije už roky. Román je ohlásený na filmové spracovanie, no zatiaľ o ňom nie sú žiadne ďalšie informácie. Vieme však, že tam bude silné herecké obsadenie zložené zo známych hercov ako napr Kráľovná juhu Besetzung a Barry tretia sezóna bude existovať. Už sa nevieme dočkať, čo prinesie filmové spracovanie románu.V lete som bola pekná

Dátum publikácie

Očakáva sa, že film The Summer I Turned Pretty vyjde v lete 2021. Oficiálny dátum premiéry ešte nebol oznámený, no do kín by sa mal film dostať v lete 2021.

V lete som bola pekná

povolanie

Vo filme Summer I Turned Pretty hrajú Kaitlyn Dever, Gideon Adlon, Wolfgang Novogratz, Mckenna Grace, Jacob Elordi a ďalší. V hlavnej úlohe sa predstaví Kaitlyn Dever a vo vedľajších úlohách sa predstavia Gideon Adlon, Wolfgang Novogratz, Mckenna Grace a Jacob Elordi.Zápletka

The Summer I Turned Pretty vychádza z rovnomenného románu Jenny Han. Dej filmu sa točí okolo mladého dievčaťa menom Belly, ktoré trávi každé leto so svojou rodinou v dome na pláži. Tam stretne dvoch chlapcov, ktorých pozná už roky, a títo dvaja chlapci sa do nej začnú zamilovať. Film bude rozprávať príbeh Belly, ako sa toto leto mení a ako si musí vybrať medzi dvoma chlapcami.

Trailer

Trailer k filmu The Summer I Turned Pretty ešte nebol zverejnený. Trailer by mal vyjsť na jar 2021.

Záver

Očakáva sa, že film The Summer I Turned Pretty vyjde v lete 2021. Vo filme si zahrali Kaitlyn Dever, Gideon Adlon, Wolfgang Novogratz, Mckenna Grace, Jacob Elordi a ďalší. Dej filmu sa točí okolo mladého dievčaťa menom Belly, ktoré trávi každé leto so svojou rodinou v dome na pláži. Trailer k filmu The Summer I Turned Pretty ešte nebol zverejnený. O vydaní ďalších informácií o tomto filme vás budeme informovať.FAQ

  • Kedy sa objaví 'The Summer I Turned Pretty'? Premiéra filmu sa očakáva v lete 2021.
  • Hrali ste v „The Summer I Turned Pretty“? Vo filme si zahrali Kaitlyn Dever, Gideon Adlon, Wolfgang Novogratz, Mckenna Grace, Jacob Elordi a ďalší.
  • Aká je zápletka filmu The Summer I Turned Pretty? Dej filmu sa točí okolo mladého dievčaťa menom Belly, ktoré trávi každé leto so svojou rodinou v dome na pláži.
  • Kedy vyjde trailer na The Summer I Turned Pretty? Trailer k filmu The Summer I Turned Pretty ešte nebol zverejnený. Trailer by mal vyjsť na jar 2021.

Ďalšie informácie

Viac informácií o The Summer I Turned Pretty nájdete na IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .

Tabuľka

titul Dátum publikácie povolanie Zápletka
Leto, z ktorého som sa stala peknou leto 2021 Hrajú: Kaitlyn Dever, Gideon Adlon, Wolfgang Novogratz, McKenna Grace, Jacob Elordi Dej filmu sa točí okolo mladého dievčaťa menom Belly, ktoré trávi každé leto so svojou rodinou v dome na pláži.

Záver

Očakáva sa, že film The Summer I Turned Pretty vyjde v lete 2021. Vo filme si zahrali Kaitlyn Dever, Gideon Adlon, Wolfgang Novogratz, Mckenna Grace, Jacob Elordi a ďalší. Dej filmu sa točí okolo mladého dievčaťa menom Belly, ktoré trávi každé leto so svojou rodinou v dome na pláži. Trailer k filmu The Summer I Turned Pretty ešte nebol zverejnený. O vydaní ďalších informácií o tomto filme vás budeme informovať.