The Summer I Turned Pretty: dátum vydania a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Summer I Turned Pretty je román z roku 2009 od Jenny Han. Je to prvá z trilógie, ktorá skúma život a skúsenosti Belly Conklin. V tomto článku sa ponoríme do dátumu vydania a ďalších detailov The Summer I Turned Pretty.

The Summer I Got Pretty: Date Release and Other Details je román od Jenny Han, ktorý vyšiel v roku 2009. Je to príbeh o dospievaní o mladom dievčati menom Belly, ktoré sa počas letnej dovolenky v plážovom dome zamiluje do leta. Román bol preložený do niekoľkých jazykov a je medzinárodným bestsellerom. Bol tiež adaptovaný ako film, ktorý vyšiel v roku 2020. Film nakrútil Trailer k 2. sezóne Better Things a Lola Laffer produkuje a zobrazuje skupinu priateľov, ktorí sa zamilujú v plážovom dome na letnej dovolenke.V lete som bola pekná

Obsah

 • Dátum vydania The Summer I Turned Pretty
 • Postava vo filme The Summer I Turned Pretty
 • Dej knihy Leto, z ktorého som sa stal pekným
 • Viac podrobností o The Summer I Turned Pretty
 • FAQ zu The Summer I Turned Pretty

Dátum vydania The Summer I Turned Pretty

The Summer I Turned Pretty vyšla 7. júla 2009. Je to prvá z trilógie, ktorá skúma život a skúsenosti Belly Conklin. Druhý diel Bez teba nie je leto vyšiel 6. júla 2010 a tretí diel Vždy budeme mať leto 5. júla 2011.

V lete som bola pekná

Postava vo filme The Summer I Turned Pretty

The Summer I Turned Pretty sleduje skúsenosti Belly Conklin, tínedžerky, ktorá každé leto trávi na pobreží Cousins ​​​​Beach. Belly je veľmi citlivá postava, ktorá rieši zmeny vo svojom živote. Ďalšími postavami v The Summer I Turned Pretty sú Bellyina matka Susannah, jej otec Steven, jej bratranci Jeremiah a Conrad a jej priateľ Taylor.Dej knihy Leto, z ktorého som sa stal pekným

Summer I Turned Pretty začína Bellyho príchodom na Cousins ​​​​Beach. S prekvapením zistí, že od jej poslednej návštevy sa veci zmenili. Belly sa musí vyrovnať so zmenami vo svojom živote a zároveň sa pokúsiť obnoviť vzťahy so svojimi bratrancami a priateľmi. Na konci leta musí Belly urobiť rozhodnutie, ktoré jej navždy zmení život.

Viac podrobností o The Summer I Turned Pretty

The Summer I Turned Pretty je román, ktorý sa zaoberá skúsenosťami Belly Conklinovej. Je to príbeh o zmenách, ktoré prichádza s dospievaním, a rozhodnutiach, ktoré musíte urobiť, aby ste zmenili svoj život. Román získal veľmi pozitívne prijatie od kritikov a je obľúbeným dielom Jenny Han.

FAQ zu The Summer I Turned Pretty

 • Kedy vyšlo The Summer I Turned Pretty?
  The Summer I Turned Pretty vyšla 7. júla 2009.
 • Kto sú postavy v The Summer I Turned Pretty?
  Postava z filmu The Summer I Turned Pretty sind Belly Conklin, Susannah, Steven, Jeremiah, Conrad a Taylor.
 • Aká je zápletka filmu The Summer I Turned Pretty?
  The Summer I Turned Pretty sleduje skúsenosti Belly Conklin, tínedžerky, ktorá každé leto trávi na pobreží Cousins ​​​​Beach. Belly sa musí vyrovnať so zmenami vo svojom živote a zároveň sa pokúsiť obnoviť vzťahy so svojimi bratrancami a priateľmi. Na konci leta musí Belly urobiť rozhodnutie, ktoré jej navždy zmení život.

Záver

The Summer I Turned Pretty je román z roku 2009 od Jenny Han. Je to prvá z trilógie, ktorá skúma život a skúsenosti Belly Conklin. V tomto článku sme sa zaoberali dátumom vydania a ďalšími detailmi The Summer I Turned Pretty, vrátane postáv, zápletky a ďalších podrobností. Ak sa chcete dozvedieť viac o The Summer I Turned Pretty, odporúčame vám Goodreads alebo Amazon navštíviť.Tabuľka

titul Dátum publikácie
Leto, z ktorého som sa stala peknou 7. júla 2009
Bez teba to nie je leto 6. júla 2010
Vždy budeme mať leto 5. júla 2011