Dátum vydania 3. sezóny Umbrella Academy a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Umbrella Academy sa už nevedia dočkať, kedy konečne príde 3. séria. Séria na motívy rovnomenného komiksu od Gerarda Waya a Gabriela Bá má obrovskú sledovanosť. Tu

3. sezóna Umbrella Academy je konečne tu! Fanúšikovia série Netflix sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu akcie a dobrodružstva. Získajte informácie o dátume vydania, príbehu a ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších populárnych sériách Netflix, pozrite sa tiež Vrah démonov epizóda 4 a letná sezóna 6 krát an.Staffel Umbrella Academy 3

Dátum publikácie

Tretia séria The Umbrella Academy vyjde na Netflixe 31. mája 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu zameranú na dobrodružstvá súrodencov Hargreevesových. Prvé dve sezóny zožali obrovský úspech a fanúšikovia sú nadšení z nových epizód.

Staffel Umbrella Academy 3

Obsadenie

Obsadenie Umbrella Academy 3. sezóny bude pozostávať zo známych tvárí z prvých dvoch sezón. Fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castanedu, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera a Justina H. Mina. Pribudnú aj nové tváre vrátane Ritu Arya, Yusuf Gatewood a Marin Ireland.Trailer

Prvý trailer na 3. sezónu The Umbrella Academy bol vydaný 5. mája 2021. Trailer ukazuje, ako sa súrodenci Hargreevesovci vydávajú na nové dobrodružstvo. Trailer dáva fanúšikom ochutnať, čo môžu očakávať v novej sezóne. Je to povinnosť pre všetkých fanúšikov seriálu.

často kladené otázky

  • Kedy vychádza 3. séria The Umbrella Academy? Tretia séria The Umbrella Academy vyjde na Netflixe 31. mája 2021.
  • Kto je v obsadení tretej sezóny? Obsadenie Umbrella Academy 3. sezóny bude pozostávať zo známych tvárí z prvých dvoch sezón. Pribudnú aj nové tváre vrátane Ritu Arya, Yusuf Gatewood a Marin Ireland.
  • Kde si môžem pozrieť trailer na 3. sezónu? Prvý trailer na 3. sezónu The Umbrella Academy bol vydaný 5. mája 2021. Môžete si ho pozrieť na oficiálnej stránke Netflix alebo na YouTube.

Záver

Fanúšikovia Umbrella Academy sa už nevedia dočkať, kedy konečne príde 3. séria. Séria na motívy rovnomenného komiksu od Gerarda Waya a Gabriela Bá má obrovskú sledovanosť. Tretia séria vyjde na Netflixe 31. mája 2021 a obsadenie bude pozostávať zo známych tvárí z prvých dvoch sérií. Prvý trailer na 3. sezónu bol vydaný 5. mája 2021. Viac informácií o sérii nájdete na Netflix a IMDb .