The Umbrella Academy 4. sezóna: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Zastrešujúca akadémia je jednou z najpopulárnejších relácií roka. Tretia sezóna série bola vydaná v júli 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štvrtú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o šou, vrátane obsadenia, príbehu a ďalších.4. sezóna Umbrella Academy:

obsadenie a dej

Štvrtú sériu šou vedú Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya a Colm Feore. Dej série sa točí okolo skupiny superhrdinov známych ako Umbrella Academy. Vychováva ich sir Reginald Hargreeves, ktorý ich posiela na misiu zachrániť svet.

4. sezóna Umbrella Academy je jednou z najočakávanejších sérií roka. Séria na motívy komiksu od Gerarda Waya a Gabriela Bá rozpráva príbeh skupiny superhrdinov, ktorí sa snažia zachrániť svet. Očakáva sa, že štvrtá sezóna príde v roku 2021 a bude obsahovať mnoho nových postáv a dobrodružstiev. Máme všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane traileru, obsadenia a dátumu vydania. Pozrite si tiež Big Mouth Staffel 5 Trailer a Britský herec Marvel aby ste sa dozvedeli viac o najnovšom vývoji.

4. sezóna Umbrella Academy:

dátum vydania

Očakáva sa, že štvrtá sezóna série bude vydaná v roku 2021. Oficiálny dátum vydania ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že predstavenie bude vydané neskôr v roku 2021.Trailer

Trailer na štvrtú sezónu série ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu.

Epizóda

Očakáva sa, že štvrtá sezóna série bude pozostávať z desiatich epizód. Oficiálny zoznam epizód ešte nebol zverejnený, ale očakáva sa, že relácia bude vydaná neskôr v roku 2021.

povolanie

Štvrtú sezónu predstavenia vedie skupina nových a starých členov. Novými hercami sú Ritu Arya, Yusuf Gatewood, Marin Ireland, Tom Sinclair, Justin Cornwell a Britne Oldford. Hereckými veteránmi sú Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min a Colm Feore.Záver

Štvrtá sezóna série Netflix Zastrešujúca akadémia očakávané vydanie v roku 2021. Prehliadka bude riadená novými a starými hercami a očakáva sa, že bude pozostávať z desiatich epizód. Hneď ako vyjde trailer, zverejníme ho tu. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie o štvrtej sezóne série.

FAQ

  • Kedy vyjde 4. séria The Umbrella Academy? Očakáva sa, že štvrtá sezóna série bude vydaná v roku 2021.
  • Kto bude hrať vo štvrtej sezóne seriálu? Štvrtú sériu šou vedú Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya a Colm Feore.
  • Koľko epizód bude mať štvrtá séria seriálu? Očakáva sa, že štvrtá sezóna série bude pozostávať z desiatich epizód.

Tabuľka

séria dátum vydania
1 15. februára 2019
2 31. júla 2020
3 31. júla 2020
4 Pravdepodobne 2021

Štvrtá sezóna série Netflix Zastrešujúca akadémia očakávané vydanie v roku 2021. Prehliadka bude riadená novými a starými hercami a očakáva sa, že bude pozostávať z desiatich epizód. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie o štvrtej sezóne série.