Dátum vydania 4. sezóny The Umbrella Academy, obsadenie, upútavka, spojlery a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Zastrešujúca akadémia potešil fanúšikov po celom svete. Séria na motívy rovnomenného komiksu od Gerarda Waya a Gabriela Bá rozpráva príbeh skupiny superhrdinov, ktorí boli adoptovaní ako deti. Teraz, keď je na Netflixe k dispozícii tretia sezóna série, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, kedy vyjde štvrtá sezóna a čo môžu očakávať. Tu je viac o štvrtej sezóne show vrátane dátumu vydania, obsadenia, upútavok, spojlerov a noviniek.

4. sezóna Umbrella Academy je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie, trailer, spoilery a novinky. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o 4. sezóne Umbrella Academy. Ak sa chcete dozvedieť viac o predchádzajúcich sezónach, čítajte ďalej udusená sezóna 3 epizóda 0 a Michael Che Staffel 2 .Staffel Umbrella Academy 4

Dátum publikácie

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania štvrtej sezóny Zastrešujúca akadémia oznámil. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na Netflixe v roku 2022. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania.

dátum vydania 4. sezóny Umbrella Academy

povolanie

Obsadenie štvrtej sezóny Zastrešujúca akadémia Očakáva sa, že bude rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne Ellen Page ako Vanya Hargreeves, Tom Hopper ako Luther Hargreeves, David Castañeda ako Diego Hargreeves, Emmy Raver-Lampman ako Allison Hargreeves, Robert Sheehan ako Klaus Hargreeves, Aidan Gallagher ako Five Hargreeves, Justin H. Min ako Ben Hargreeves, Ritu Arya ako Lila Pitts a Colm Feore ako Sir Reginald Hargreeves.Trailer

Netflix zatiaľ nemá upútavku na štvrtú sezónu Zastrešujúca akadémia publikovaný. Hneď ako Netflix zverejní trailer, zverejníme ho tu.

Spoilery a novinky

Neexistujú žiadne oficiálne spoilery ani správy o štvrtej sezóne Zastrešujúca akadémia . Keď Netflix vydá ďalšie informácie, budeme vás aktualizovať.

Záver

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania štvrtej sezóny Zastrešujúca akadémia oznámil. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na Netflixe v roku 2022. Očakáva sa, že obsadenie štvrtej sezóny bude rovnaké ako predchádzajúce sezóny. Netflix ešte nezverejnil trailer na štvrtú sériu. O štvrtej sezóne zatiaľ nie sú žiadne oficiálne spoilery ani novinky. Keď Netflix vydá ďalšie informácie, budeme vás aktualizovať.FAQ

  • Otázka: Kedy vychádza 4. sezóna The Umbrella Academy?
    A: Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania 4. sezóny The Umbrella Academy. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na Netflixe v roku 2022.
  • Otázka: Kto je v 4. sezóne The Umbrella Academy?
    A: Očakáva sa, že obsadenie 4. sezóny The Umbrella Academy bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Patrí medzi ne Ellen Page ako Vanya Hargreeves, Tom Hopper ako Luther Hargreeves, David Castañeda ako Diego Hargreeves, Emmy Raver-Lampman ako Allison Hargreeves, Robert Sheehan ako Klaus Hargreeves, Aidan Gallagher ako Five Hargreeves, Justin H. Min ako Ben Hargreeves, Ritu Arya ako Lila Pitts a Colm Feore ako Sir Reginald Hargreeves.
  • Otázka: Existuje trailer na 4. sezónu The Umbrella Academy?
    A: Netflix ešte nezverejnil upútavku na 4. sezónu The Umbrella Academy. Hneď ako Netflix zverejní trailer, zverejníme ho tu.

Ďalšie informácie

Viac informácií o štvrtej sezóne Zastrešujúca akadémia možno nájsť na nasledujúcich webových stránkach:

Zhrnutie

séria Dátum publikácie povolanie Trailer Spoilery a novinky
4 Očakáva sa rok 2022 Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya a Colm Feore zatiaľ nezverejnené zatiaľ nezverejnené

Séria Netflix Zastrešujúca akadémia potešil fanúšikov po celom svete. Séria na motívy rovnomenného komiksu od Gerarda Waya a Gabriela Bá rozpráva príbeh skupiny superhrdinov, ktorí boli adoptovaní ako deti. Teraz, keď je na Netflixe k dispozícii tretia sezóna série, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, kedy vyjde štvrtá sezóna a čo môžu očakávať. Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania štvrtej sezóny Zastrešujúca akadémia oznámil. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na Netflixe v roku 2022. Očakáva sa, že obsadenie štvrtej sezóny bude rovnaké ako predchádzajúce sezóny. Netflix ešte nezverejnil trailer na štvrtú sériu. O štvrtej sezóne zatiaľ nie sú žiadne oficiálne spoilery ani novinky. Keď Netflix vydá ďalšie informácie, budeme vás aktualizovať.