Oficiálny trailer The Upshaws Season 2 od Netflixu bol zverejnený

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix zverejnil oficiálny trailer pre The Upshaws Season 2. Nová sezóna seriálu vyjde na Netflixe 16. júna 2021. Sériu hrajú Mike Epps, Wanda Sykes, Kim Fields, Diamond Lyons a ďalší. Zistite viac o nových epizódach a obsadení seriálu.Upshaws sezóna 2

O seriáli Upshaws

The Upshaws je americký sitcom z produkcie Reginy Hicks a Wandy Sykes. Séria je o afroamerickej rodine žijúcej v robotníckej štvrti v Indianapolise. Séria vyšla na Netflixe v máji 2020 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov.

Upshaws sezóna 2

Oficiálny trailer k The Upshaws Season 2

Oficiálny trailer k The Upshaws Season 2 bol vydaný na Netflixe 10. mája 2021. Trailer ukazuje rodinu Upshawovcov, ktorí sa snažia pokračovať vo svojom živote, keď čelia výzvam každodenného života. Trailer tiež dáva ochutnávku nových epizód seriálu, ktoré vyjdú na Netflixe 16. júna 2021.

Netflix zverejnil oficiálny trailer pre The Upshaws Season 2. Séria sleduje rodinu Upshawovcov, ktorí sa snažia nájsť cestu životom, keď sa vyrovnávajú s výzvami moderného života. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v júni 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových postáv a príbehov, ktoré budú rodinu Upshawovcov sprevádzať na ich ceste. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o The Upshaws Season 2, pozrite si trailer a tešte sa na jej vydanie v júni 2021 Legacy sezóna 5 a mladé sheldonovo obdobie informovať.Obsadenie 2. sezóny The Upshaws

2. sezónu Upshaws hrajú Mike Epps, Wanda Sykes, Kim Fields, Diamond Lyons a ďalší. V sérii budú hosťovať aj hviezdy ako Cedric the Entertainer, J.B. Smoove, Tone Bell, Tami Roman a ďalší majú. Obsadenie druhej sezóny bude zahŕňať aj niektoré nové tváre, vrátane herečky a komičky Tiffany Haddish.

Príbeh 2. sezóny Upshaws

Druhá séria The Upshaws sa zameria na výzvy, ktorým rodina Upshawovcov čelí, keď sa snažia pokračovať vo svojom živote. Nové epizódy budú skúmať aj vzťahy členov rodiny a to, ako sa snažia riešiť svoje problémy. Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

Záver

Netflix zverejnil oficiálny trailer pre The Upshaws Season 2. Nová sezóna seriálu vyjde na Netflixe 16. júna 2021. Sériu hrajú Mike Epps, Wanda Sykes, Kim Fields, Diamond Lyons a ďalší. Druhá séria sa zameria na výzvy, ktorým rodina Upshawových čelí, keď sa snažia pokračovať vo svojom živote. Nové epizódy budú skúmať aj vzťahy členov rodiny a to, ako sa snažia riešiť svoje problémy.FAQ

  • Kedy vyjde 2. séria The Upshaws?
    Druhá séria The Upshaws vyjde na Netflixe 16. júna 2021.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v The Upshaws Season 2?
    2. sezónu Upshaws hrajú Mike Epps, Wanda Sykes, Kim Fields, Diamond Lyons a ďalší.
  • Aký je dej The Upshaws Season 2?
    Druhá séria The Upshaws sa zameria na výzvy, ktorým rodina Upshawovcov čelí, keď sa snažia pokračovať vo svojom živote. Nové epizódy budú skúmať aj vzťahy členov rodiny a to, ako sa snažia riešiť svoje problémy.

Obsadenie druhej sezóny 'The Upshaws'

názov úlohu
Mike Epps Bennie Upshaw
Wanda Sykesová Lucretia Upshaw
Kim Fieldsová Regina Upshawová
Diamond Lyons Beverly Upshaw
Tiffany Haddish hosťovanie

Druhá sezóna The Upshaws bude obsahovať aj hosťujúce vystúpenia ako Cedric the Entertainer, J.B. Smoove, Tone Bell, Tami Roman a ďalší majú. Obsadenie druhej sezóny bude zahŕňať aj niektoré nové tváre, vrátane herečky a komičky Tiffany Haddish.

Ak sa chcete dozvedieť viac o The Upshaws Season 2, navštívte stránku Web Netflix alebo si to prečítaj Článok v The Hollywood Reporter.

Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení 2. sezóny The Upshaws, prečítajte si Článok v The Hollywood Reporter.