The Upshaws Season 2: dátum vydania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna Upshawovci bola obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Máme všetky potrebné informácie o druhej sezóne Upshawovci potrebujete vedieť, vrátane dátumu vydania, zápletky a obsadenia. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Čoskoro vyjde druhá séria situačnej komédie Netflix 'The Upshaws'. Séria, ktorú produkovali Wanda Sykes a Mike Epps, sleduje afroamerickú rodinu, ktorá sa snaží pokračovať vo svojom živote. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v máji 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové príbehy a postavy, ktoré budú rodinu Upshawovcov sprevádzať na ich ceste. Okrem druhej sezóny 'The Upshaws' sú tu aj ďalšie novinky zo šoubiznisu. Khloe Kardashian stavila na nový look a so strihom po bradu a ofinou vyzerá úplne inak. Sieťová relácia CW 'In the Dark' má tiež štvrtú sezónu, ale bude to posledná? Líca Khloe Kardashian a CW Blindshow sú ďalšie dve zaujímavé novinky, ktoré si nesmiete nechať ujsť.Upshaws sezóna 2

Obsah

 • Dátum vydania 2. sezóny Upshaws
 • Príbeh 2. sezóny The Upshaws
 • Obsadenie 2. sezóny The Upshaws
 • Časté otázky o 2. sezóne Upshaws

Dátum vydania 2. sezóny Upshaws

Druhá sezóna Upshawovci vyjde na Netflixe 16. júna 2021. Prvá sezóna bola vydaná 12. mája 2021, takže fanúšikovia musia čakať len mesiac, aby sa dozvedeli viac o rodine Upshaw.

Upshaws sezóna 2

Príbeh 2. sezóny The Upshaws

Druhá sezóna Upshawovci sa zameria na rodinu Upshawovcov, ktorí sa snažia pokračovať v živote, keď sa vyrovnávajú s výzvami dospievania. Rodina sa bude zaoberať aj problémami, ktorým čelili v prvej sezóne, ako napríklad vysporiadanie sa so smrťou milovanej osoby. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.Obsadenie 2. sezóny The Upshaws

Obsadenie Upshawovci Sezóna 2 bude rovnaká ako sezóna 1. Wanda Sykes sa predstaví ako Bennie Upshaw, Mike Epps ako Reginald Upshaw, Kim Fields ako Lucretia Upshaw, Diamond Lyons ako PJ Upshaw, Gabrielle Dennis ako Monee Upshaw, Khali Spraggins ako D'Asia Upshaw a Jermelle Simon ako Jazmine Upshaw.

Časté otázky o 2. sezóne Upshaws

 • Kedy vyjde druhá séria The Upshaws?
  2. séria The Upshaws vyjde na Netflixe 16. júna 2021.
 • Kto je súčasťou The Upshaws Season 2?
  Obsadenie The Upshaws Season 2 bude rovnaké ako Season 1. Wanda Sykes sa predstaví ako Bennie Upshaw, Mike Epps ako Reginald Upshaw, Kim Fields ako Lucretia Upshaw, Diamond Lyons ako PJ Upshaw, Gabrielle Dennis ako Monee Upshaw, Khali Spraggins ako D'Asia Upshaw a Jermelle Simon ako Jazmine Upshaw.
 • Aký je dej The Upshaws Season 2?
  Druhá séria The Upshaws sa zameria na rodinu Upshawovcov, ktorí sa snažia pokračovať vo svojom živote, keď sa vyrovnávajú s výzvami dospievania. Rodina sa bude zaoberať aj problémami, ktorým čelili v prvej sezóne, ako napríklad vysporiadanie sa so smrťou milovanej osoby. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Záver

Druhá sezóna Upshawovci vyjde na Netflixe 16. júna 2021. Dej sa zameria na rodinu Upshawovcov, ktorí sa snažia pokračovať vo svojom živote, keď sa vyrovnávajú s výzvami dospievania. Obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o rodine Upshaw!

Viac informácií o Upshawovci Sezónu 2 nájdete na Netflix a IMDb .