The Upshaws Season 2 Dátum vydania a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Komédia Netflix Upshawovci potešil fanúšikov po celom svete. Séria je o afroamerickej rodine, ktorá sa snaží pokračovať vo svojom živote a zároveň sa vyrovnáva s výzvami moderného života. Teraz, keď je prvá sezóna dokončená, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, kedy vyjde druhá sezóna a aké bude obsadenie.

Očakáva sa, že Upshaws Season 2 vyjde na Netflixe v máji 2021. Obsadenie seriálu tvoria Wanda Sykes, Mike Epps, Kim Fields, Diamond Lyons, Javon 'Wanna' Walton, Khali Spraggins, Jeriah Horne a Axle Whitehead. Sériu produkujú Regina Hicks a Wanda Sykes a hrali v nej Sykes, Epps, Fields, Lyons a Walton. Séria je o afroamerickej rodine, ktorá sa snaží prežiť v malom meste Indiana. Seriál produkuje Netflix a je jedným z najpopulárnejších seriálov minulého roka. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítajte ďalej Netflix Ultraman 2019 a Dátum vydania Netflixu minulý rok .Upshaws sezóna 2

Dátum vydania 2. sezóny Upshaws

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania druhej sezóny Upshawovci oznámil. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021. Ak sa natáčanie začne na jar 2021, druhá séria by mohla vyjsť v júni alebo júli 2021.

Upshaws sezóna 2

Obsadenie druhej sezóny The Upshaws

Obsadenie druhej sezóny Upshawovci Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Hrajú Mike Epps ako Bennie Upshaw, Wanda Sykes ako Regina, Kim Fields ako Pamela, Diamond Lyons ako PJ, Gabrielle Dennis ako Sabrina, Khali Spraggins ako Daphne a Jermelle Simon ako Miles. Očakáva sa, že všetci títo herci sa vrátia aj v druhej sezóne.Viac informácií o The Upshaws Season 2

Očakáva sa, že druhá sezóna r Upshawovci bude mať podobný počet epizód ako prvá séria. Prvá séria mala 10 epizód a očakáva sa, že aj druhá séria bude mať 10 epizód. Očakáva sa, že druhá sezóna predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré posunú príbeh dopredu.

Časté otázky o 2. sezóne Upshaws

  • Kedy vyjde druhá séria The Upshaws? Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021.
  • Kto je hlavným obsadením 2. sezóny The Upshaws? V 2. sezóne Upshaws hrajú Mike Epps ako Bennie Upshaw, Wanda Sykes ako Regina, Kim Fields ako Pamela, Diamond Lyons ako PJ, Gabrielle Dennis ako Sabrina, Khali Spraggins ako Daphne a Jermelle Simon ako Miles.
  • Koľko epizód bude mať The Upshaws sezóna 2? Očakáva sa, že aj druhá séria The Upshaws bude mať 10 epizód.

Záver

Hoci Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania druhej sezóny Upshawovci oznámili, že druhá séria by mala vyjsť v lete 2021. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne a očakáva sa, že aj druhá sezóna bude mať 10 epizód. Viac informácií o druhej sezóne Upshawovci bude čoskoro zverejnený.

Viac informácií o druhej sezóne Upshawovci pozri ďalej Netflix a IMDb .