The Vampire Diaries sezóna 9: Názor Julie Plec odhalený

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Julie Plecs, tvorkyňa Upírske denníky , prezradila svoj názor na obnovenie série na deviatu sezónu. Od skončenia 8. sezóny si fanúšikovia série kládli veľa otázok a sú nadšení z toho, aká budúcnosť série prinesie. V tomto článku sa pozrieme na Juliin postoj a na to, čo to znamená pre budúcnosť série.

9. sériu 'The Vampire Diaries' bude režírovať Julie Plec, ktorá nedávno odhalila svoj pohľad na nový vývoj. Nová sezóna prinesie niekoľko prekvapivých zvratov, ktoré fanúšikov nadchnú. Pribudne aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Niektoré z nových postáv budú Leslie Delgado, Jessica von Urlaub a Emma Roberts. Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo Julie Plec naplánovala na 9. sériu 'The Vampire Diaries'. Kto zabil Leslieho Delgada? a Jessica z dovolenky budú niektoré zo zaujímavých otázok, na ktoré sa má odpovedať v deviatej sezóne.Upírske denníky sezóna 9

Pohľad Julie Plec na obnovenie série

Julie Plecs nedávno v rozhovore uviedla, že nemá záujem o obnovenie série na deviatu sezónu. Povedala, že netuší, ako by mala séria pokračovať a že nemá záujem rozprávať príbeh, ktorý chce vyrozprávať. Tiež povedala, že nemá záujem o pokračovanie, pretože si nemyslí, že by bolo dobré v sérii pokračovať.

Upírske denníky sezóna 9

Čo to znamená pre budúcnosť seriálu?

Keďže Julie Plecs nemá záujem o obnovenie série, znamená to, že deviata sezóna nebude Upírske denníky dá. Znamená to tiež, že fanúšikovia série už nemôžu dúfať v pokračovanie príbehu. Je však dôležité poznamenať, že Julie Plecs nepovedala, že nebudú žiadne spin-offy alebo iné projekty založené na sérii.Aké sú alternatívy?

Pre fanúšikov existuje niekoľko alternatív Upírske denníky ktorí chcú od seriálu viac. Môžu si napríklad pozrieť knihy série, ktoré sú založené na sérii. Existujú aj niektoré spin-offy série, ktoré si fanúšikovia môžu pozrieť, ako napr Originály a Dedičstvá . Existuje aj niekoľko fanfikčných príbehov, ktoré si fanúšikovia môžu pozrieť, aby sa dozvedeli viac o svete Upírske denníky zažiť.

Záver

Julie Plecs nedávno prezradila svoj názor na obnovenie série na deviatu sezónu. Povedala, že nemá záujem o pokračovanie, pretože si nemyslí, že by bolo dobré v sérii pokračovať. Preto to znamená, že neexistuje žiadna deviata sezóna Upírske denníky dá. Pre fanúšikov však existuje niekoľko alternatív, ako sú knihy, vedľajšie produkty a príbehy fanfikcie, ktoré si môžu pozrieť, aby sa dozvedeli viac o svete Upírske denníky zažiť.

FAQ

  • Budú mať The Vampire Diaries deviatu sériu?
    Nie, nebude žiadna deviata séria The Vampire Diaries.
  • Existujú alternatívy pre fanúšikov The Vampire Diaries?
    Áno, pre fanúšikov The Vampire Diaries existujú nejaké alternatívy, ako sú knihy, spin-offy a fanfikčné príbehy.
  • Čo povedala Julie Plecs o obnovení série?
    Julie Plecs povedala, že nemá záujem o obnovenie šou na deviatu sezónu.

Tabuľka

séria séria renovácia
Upírske denníky 9 Nie
Originály 5 A
Dedičstvá 2 A

Je dôležité poznamenať, že Julie Plecs nepovedala, že nebudú žiadne spin-offy alebo iné projekty založené na sérii. fanúšikovia môžu sami Upírske denníky , Originály a Dedičstvá Sledujte a dozviete sa viac o svete Upírske denníky zažiť.V tomto článku sme sa pozreli na Juliin postoj a na to, čo to znamená pre budúcnosť série. Diskutovali sme aj o alternatívach pre fanúšikov série, ktorí chcú od série viac. Je dôležité poznamenať, že neexistuje žiadna deviata sezóna Upírske denníky bude k dispozícii, ale existuje niekoľko alternatív, ktoré si fanúšikovia môžu vyskúšať, aby sa dozvedeli viac o svete Upírske denníky zažiť.