Dátum vydania The Veil - K-Drama a podrobnosti o zápletke na Netflixe

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

K-dráma The Veil čoskoro príde na Netflix. Je to dráma, ktorá sa točí okolo skupiny ľudí, ktorí sa vydajú na nebezpečnú misiu s cieľom odhaliť záhadu, ktorá by mohla zmeniť svet. Tu sa dozviete viac o dátume vydania a podrobnostiach o zápletke drámy.

The Veil - K-Drama Netflix Dátum vydania a podrobnosti o príbehu je nová K-Drama, ktorá čoskoro príde na Netflix. Je o skupine ľudí, ktorí sa spoja, aby odhalili záhadu ukrytú za tajomným závojom. Sériu vedie talentované herecké obsadenie vrátane Kim Soo-hyun, Lee Sung-kyung, Lee Do-hyun a Kim Seon-ho. Očakáva sa, že séria vyjde na Netflix v júni 2021. Ak sa chcete o tejto k-dráme dozvedieť viac, môžete si ju pozrieť aj vy Tak Lucas Riverdale a Obsadenie Inside Edge 1. sezóny informovať.Dráma Veil-K

Dátum vydania The Veil na Netflixe

The Veil bude vydaný dňa 15. apríla 2021 vydaný na Netflixe. Bude to 10-dielna séria založená na rovnomennom webtoone. Séria je z Lee Seung-jun vyrobené a od Kim Seong-yoon inscenované.

Dátum vydania K-Drama The Veil.

Dej filmu The Veil

The Veil je o skupine ľudí, ktorí sa vydajú na nebezpečnú misiu, aby odhalili záhadu, ktorá by mohla zmeniť svet. Skupinu tvorí bývalý policajt, ​​hacker, lekár a novinár. Musíte čeliť mocnej organizácii, aby ste odhalili záhadu. Séria bude mixom akcie, trileru a mysteriózneho.Postavy z The Veil

Hlavnými postavami The Veil sú Lee Seung-gi ak Kang Woo-jin , bývalý policajt na pátraní po pravde; Shin Se-kyung ak Yoon So-hee , hacker, ktorý sa snaží odhaliť pravdu; Lee Sieon ak Kim Tae-hoon , lekár, ktorý sa snaží pochopiť pravdu; a Kim Young-kwang ak Jung Jae-hoon , novinár snažiaci sa zverejniť pravdu.

Pozadie z filmu The Veil

Film The Veil bol natočený v Južnej Kórei a vychádza z rovnomenného webtoonu. Je to z Lee Seung-jun vyrobené a od Kim Seong-yoon inscenované. Séria je z Štúdio Dragon produkoval rovnaké štúdio zodpovedné za produkciu Crash Landing on You a Pán Slniečko zodpovedný za.

Záver

The Veil je K-dráma, ktorá čoskoro príde na Netflix. Je o skupine ľudí, ktorí sa vydajú na nebezpečnú misiu, aby vyriešili záhadu, ktorá by mohla zmeniť svet. Dátum vydania je 15. apríla 2021. Sériu produkuje Lee Seung-jun a režíruje Kim Seong-yoon. Hlavnými postavami sú Lee Seung-gi, Shin Se-kyung, Lee Si-eon a Kim Young-kwang. The Veil produkuje Studio Dragon.FAQ

  • Kedy vyjde The Veil na Netflixe? The Veil vyjde na Netflixe 15. apríla 2021.
  • Kto sú hlavné postavy The Veil? Hlavnými postavami The Veil sú Lee Seung-gi ako Kang Woo-jin, Shin Se-kyung ako Yoon So-hee, Lee Si-eon ako Kim Tae-hoon a Kim Young-kwang ako Jung Jae-hoon.
  • Kto produkuje The Veil? The Veil produkuje Lee Seung-jun a režíruje Kim Seong-yoon. Seriál produkuje Studio Dragon.