The Walking Dead Season 10 Episode 3 Zhrnutie a uvidíte veci

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Najnovšia epizóda Chodiaci mŕtvy Sezóna 10, 'Ghosts' je vzrušujúca a emotívna epizóda, ktorá ďalej posúva príbeh skupiny. Tu je súhrn epizódy, zoznam pozoruhodných udalostí a zoznam, ktorý musíte vidieť.

The Walking Dead Season 10 Episode 3 bola ďalším vzrušujúcim pohľadom do sveta nemŕtvych. Epizóda začala tým, že skupina ľudí sa snažila prežiť skupinu zombíkov, ktorí sa k nim blížili. Keď sa snažili brániť, napadla ich skupina ľudí, ktorí sa ukázali ako Whisperers. Skupina bola nakoniec schopná ustúpiť, ale nie bez toho, aby utrpela niekoľko obetí. Na konci epizódy bola predstavená nová postava menom Gamma, ktorá bude dôležitou súčasťou Whisperers. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o najnovšom vývoji v The Walking Dead, môžete tiež aot ch 137 dátum vydania a netflix darčeková sezóna 2 vyhliadka.Walking Dead Staffel 10

Zhrnutie

Epizóda začína tým, že skupina Whisperers sa snaží nájsť niektorých stratených chodcov. Napadne ich však skupina Alexandrov, ktorí sa ich pokúsia zabiť. Whisperers utečú, ale nie skôr, ako zanechajú niektorých chodcov. Alexandrijci vezmú Walkerov späť do svojho tábora, kde ich zabijú a na výstrahu pre Whisperers vystrčia hlavy.

The Walking Dead Staffel 10 Folge 3

V Alexandrii na Carol zaútočí záhadný muž, z ktorého sa vykľuje bývalý Darylov priateľ. Povie jej, že hľadá miesto, kde by mohol byť v bezpečí. Carol mu ponúka, aby u nich zostal, no on odmietne. Povie jej, že má tajomstvo, ktoré nemôže prezradiť.Medzitým sa Negan snaží presvedčiť Alfu, aby ho zaradila do skupiny Whisperers. Alpha odmietne, ale Negan je odhodlaný pridať sa k nej. Snaží sa ju presvedčiť tým, že jej dá darček, no ona odmieta. Negan je sklamaný, no nevzdáva sa.

V Hilltope sa nájde záhadný muž, ktorý tvrdí, že je Maggiein priateľ. Povie im, že hľadá miesto, kde by mohol byť v bezpečí. Požiada ju, aby ho vzala za Maggie, no oni odmietli. Povie im, že má tajomstvo, ktoré nemôže prezradiť.

V Alexandrii na Carol zaútočí záhadný muž, z ktorého sa vykľuje bývalý Darylov priateľ. Povie jej, že hľadá miesto, kde by mohol byť v bezpečí. Carol mu ponúka, aby u nich zostal, no on odmietne. Povie jej, že má tajomstvo, ktoré nemôže prezradiť.Hlavné udalosti

 • Alexandrijci zaútočia na skupinu Whisperers a vezmú niektorých chodcov späť do svojho tábora.
 • Carol napadne záhadný muž, ktorý tvrdí, že je Darylovým priateľom.
 • Negan sa snaží presvedčiť Alfu, aby ho prijala ako súčasť Whisperers.
 • Na kopci sa nájde záhadný muž, ktorý tvrdí, že je Maggiein priateľ.

vidieť veci

 • Alexandrijci sa snažia zabiť Whisperers.
 • Negan sa snaží presvedčiť Alfu, aby ho zahrnula do skupiny Whisperers.
 • Carol sa snaží presvedčiť záhadného muža, aby zostal s nimi.
 • Maggie sa snaží presvedčiť záhadného muža, aby zostal s nimi.
 • Chodci zabíjaní Alexandrijcami.

Záver

Najnovšia epizóda Chodiaci mŕtvy Sezóna 10, 'Ghosts' je vzrušujúca a emotívna epizóda, ktorá ďalej posúva príbeh skupiny. Existuje veľa dôležitých udalostí a vecí, ktoré treba sledovať, aby ste epizóde úplne porozumeli. Ak sa chcete o epizóde dozvedieť viac, čítajte ďalej tu alebo tu .

FAQ

 • Aké je zhrnutie 10. epizódy 3. sezóny The Walking Dead?
  Epizóda začína tým, že skupina Whisperers sa snaží nájsť niektorých stratených chodcov. Napadne ich však skupina Alexandrov, ktorí sa ich pokúsia zabiť. V Alexandrii na Carol zaútočí záhadný muž, z ktorého sa vykľuje bývalý Darylov priateľ. Negan sa snaží presvedčiť Alfu, aby ho prijala ako súčasť Whisperers. V Hilltope sa nájde záhadný muž, ktorý tvrdí, že je Maggiein priateľ.
 • Aké sú hlavné udalosti v The Walking Dead Season 10 Episode 3?
  Hlavné udalosti v The Walking Dead Season 10 Episode 3 sú: Alexandrijci zaútočia na skupinu Whisperers a odvedú niektorých z Walkerov späť do ich tábora; Carol je napadnutá záhadným mužom, ktorý tvrdí, že je Darylovým priateľom; Negan sa snaží presvedčiť Alfu, aby ho prijala ako súčasť Whisperers; a na kopci sa nájde záhadný muž, ktorý tvrdí, že je Maggiein priateľ.
 • Čo musíte vidieť v The Walking Dead Season 10, Episode 3?
  Veci, ktoré musíte vidieť v The Walking Dead Season 10, Episode 3, sú: Alexandrijci snažiaci sa zabiť Whisperers; Negan sa snaží presvedčiť Alfu, aby ho zaradil do skupiny Whisperers; Carol sa snaží presvedčiť záhadného muža, aby zostal s nimi; Maggie sa snaží presvedčiť záhadného muža, aby zostal s nimi; a chodcov zabíjajú Alexandrijci.

Tabuľka

Charakter Zápletka
Našepkávači Pokúste sa nájsť niektorých stratených chodcov.
Alexandriner Zaútočte na Whisperers a vezmite niektorých chodcov späť do ich tábora.
Tajomný muž Útok na Carol a vyhlasovanie, že je Darylovým priateľom.
Negan Pokúste sa presvedčiť Alfu, aby ho prijal ako súčasť Whisperers.
Maggie Pokúste sa presvedčiť tajomného muža, aby zostal s nimi.

Celkovo najnovšia epizóda Chodiaci mŕtvy Sezóna 10, 'Ghosts', vzrušujúca a emotívna epizóda, ktorá ďalej posúva príbeh skupiny. Existuje veľa dôležitých udalostí a vecí, ktoré treba sledovať, aby ste epizóde úplne porozumeli. Ak sa chcete o epizóde dozvedieť viac, čítajte ďalej tu alebo tu .