Dátum vydania sezóny 11 Walking Dead a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Walking Dead sezóna 11 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, zápletku a postavy. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o The Walking Dead Season 11.Walking Dead Staffel 11

Dátum publikácie

Očakáva sa, že Walking Dead Season 11 bude mať premiéru na AMC v októbri 2021. Bude to 10-dielna sezóna zameraná na poslednú sezónu show. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavé momenty a prekvapivé zvraty.

Očakáva sa, že 11. sezóna série AMC 'The Walking Dead' bude mať premiéru v sieti na jeseň 2021. Séria založená na komikse Roberta Kirkmana má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na nové diely. 11. sezóna bude poslednou, ktorú bude viesť showrunner Scott M. Gimple, no do série bude pridaných mnoho nových postáv. Nebudú chýbať ani zvraty, ktoré fanúšikov prekvapia. Catellynn a Tyler sa rozvedú v roku 2021 , a bude zaujímavé sledovať, ako sa bude séria vyvíjať. Bude tiež vzrušujúce zistiť, či žije v Berlíne je stále nažive a čo bude robiť v sezóne 11. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 11. sezóne The Walking Dead!

Walking Dead Staffel 10

Zápletka

Dej The Walking Dead Season 11 sa zameria na poslednú sezónu série. Dej sa zameria na postavy predstavené v 10. sezóne. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavé momenty a prekvapivé zvraty.postavy

11. séria The Walking Dead predstaví niekoľko nových postáv. Niektoré z nových postáv sú: Eugene Porter, Ezekiel, Yumiko, princezná, Magna, Connie, Kelly, Aaron, Siddiq, Jerry, Carol, Daryl, Michonne, Negan, Rosita, Gabriel, Tara, Jesus, Maggie, Lydia, Alpha, Beta, Gamma a mnoho ďalších . Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavé momenty a prekvapivé zvraty.

FAQ

  • Kedy vyjde 11. séria The Walking Dead? Očakáva sa, že Walking Dead Season 11 bude mať premiéru na AMC v októbri 2021.
  • Aké postavy sa objavia v 11. sezóne The Walking Dead? 11. séria The Walking Dead predstaví niekoľko nových postáv. Niektoré z nových postáv sú: Eugene Porter, Ezekiel, Yumiko, princezná, Magna, Connie, Kelly, Aaron, Siddiq, Jerry, Carol, Daryl, Michonne, Negan, Rosita, Gabriel, Tara, Jesus, Maggie, Lydia, Alpha, Beta, Gamma a mnoho ďalších.
  • Bude to 10-dielna sezóna? Áno, The Walking Dead sezóna 11 bude 10-dielna sezóna.

Záver

The Walking Dead Season 11 má byť jednou z najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavé momenty a prekvapivé zvraty. Bude to 10-dielna sezóna zameraná na poslednú sezónu show. Dej sa zameria na postavy predstavené v 10. sezóne. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Očakáva sa, že Walking Dead Season 11 bude mať premiéru na AMC v októbri 2021.

Pre viac informácií o The Walking Dead Season 11 navštívte www.amc.com , IMDb a Zhnité paradajky .Tabuľka

séria Dátum publikácie
jedenásť október 2021