The Wheel of Times Season 2: Kedy vyjde?

Aký Film Vidieť?
 

Druhá séria The Wheel of Ages je jednou z najočakávanejších anime sérií roka. Fanúšikovia chcú vedieť, kedy vyjde nová sezóna. Žiaľ, zatiaľ nie je k dispozícii žiadne oficiálne oznámenie, ale hovorí sa, že druhá sezóna by mohla byť vydaná na jeseň 2021. Na ďalšie informácie si ešte budeme musieť počkať, no dovtedy sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšie anime série ako nezamestnaný reinkarnačný čas uvoľnenia a Nicole Kleinfeld buď šťastný.

ObsahThe Wheel of Times je španielsky televízny seriál založený na rovnomennom románe Artura Péreza-Reverteho. Prvá sezóna seriálu bola vydaná v januári 2020 a získala široký ohlas kritikov a divákov. Mnoho fanúšikov sa pýta, kedy vyjde druhá sezóna a čo môžu očakávať. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania, dej a obsadenie The Wheel of Ages Season 2.

Koleso času sezóna 2

dátumy vydania

Očakáva sa, že druhá séria The Wheel of Times bude vydaná v januári 2021. Dostupná bude na Netflixe. Hoci zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že bude vydaný v januári 2021. Bude k dispozícii aj na iných streamovacích platformách, ako sú Amazon Prime Video a Hulu.

Koleso času sezóna 2

Zápletka

Druhá sezóna The Wheel of Time sa začne hneď po skončení prvej sezóny. Dej sa zameria na hľadanie chýbajúceho pokladu. Postavy sa vydajú na cestu, aby našli poklad a odhalili záhady minulosti. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.povolanie

Obsadenie 2. sezóny The Wheel of Ages bude pozostávať z tých istých hercov, ktorí hrali v 1. sezóne. Patrí medzi ne Adriana Ugarte ako Alicia, Chino Darín ako Francisco, Javier Rey ako Alejandro, Eloy Azorín ako Carlos a Pilar Castro ako Isabel. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte nie sú známi.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria The Wheel of Times bude vydaná v januári 2021. Dej sa zameria na hľadanie chýbajúceho pokladu. Obsadenie bude pozostávať z tých istých hercov, ktorí hrali v prvej sezóne, plus niektorých nových hercov. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 2. sezóne!

FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria The Wheel of Time? Očakáva sa, že druhá séria The Wheel of Times bude vydaná v januári 2021.
  • Kto bude v druhej sezóne? Obsadenie druhej sezóny bude pozostávať z tých istých hercov, ktorí hrali v prvej sezóne, plus niektorých nových hercov.
  • Kde môžem sledovať The Wheel of Time Season 2? Druhá sezóna The Wheel of Time bude dostupná na Netflix, Amazon Prime Video a Hulu.

dátumy vydania

séria dátum vydania
1 januára 2020
2 Očakáva sa január 2021