Najhoršia čarodejnica: Všetky podrobnosti o sezónach 4 a 5

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Najhoršia čarodejnica je populárny britský fantasy televízny seriál založený na románovej sérii od Jill Murphy. Séria je o mladom dievčati menom Mildred Hubbleová, ktorá študuje na čarodejníckej a čarodejníckej škole. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 1998 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov. Teraz je séria späť so sezónami 4 a 5 a tu sú všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť.

Najhoršia čarodejnica je populárna fantasy séria založená na románe Terryho Pratchetta. Séria rozpráva príbeh babičky Weatherwax, mocnej čarodejnice, ktorá sa snaží chrániť svet pred zlom. Očakáva sa, že 4. a 5. séria bude ešte napínavejšia a vzrušujúcejšia ako predchádzajúce sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové dobrodružstvá a nový svet. Ak sa chcete dozvedieť viac o postavách a zápletke, môžete Postavy Beastars sezóny 2 a ncis sezóna 19 biskup vyhliadka.Najhoršia čarodejnica sezóna 4

Obsah

 • Sezóna 4 a 5: čo môžeme očakávať?
 • dej a obsadenie
 • Kedy sa bude seriál vysielať?
 • Záver

Sezóna 4 a 5: čo môžeme očakávať?

Sezóna 4 a 5 Worst Witch prinesie niekoľko nových tvárí a dobrodružstiev. Séria sa zameria na dobrodružstvá Mildred Hubbleovej a jej priateľov počas štúdia na Akadémii čarodejníctva. Nové epizódy tiež predstavia niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Pribudnú aj nové magické bytosti, ktoré obohatia dej.

Najhoršia čarodejnica -

dej a obsadenie

Dej 4. a 5. sezóny sa zameria na dobrodružstvá Mildred Hubbleovej a jej priateľov, ktorí študujú na Čarodejníckej a čarodejníckej akadémii. Nové epizódy tiež predstavia niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Obsadenie seriálu bude mať aj niekoľko nových tvárí, napr Tallulah Milligan ako Mildred Hubbleová, Jasmine Blackborow ako Ethel Hallow, Mev Campbell ako Maud Spellbody a Ameerah Falzon-Ojo ako Enid Nightshade.Kedy sa bude seriál vysielať?

Očakáva sa, že 4. a 5. sezóna Najhoršej čarodejnice sa bude vysielať v roku 2021. Bude sa vysielať na britskom kanáli CBBC. Dostupná bude aj na Netflixe, no zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná.

Záver

Najhoršia čarodejnica sezóny 4 a 5 prinesie niekoľko nových tvárí a dobrodružstiev. Nové epizódy tiež predstavia niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na britskej vysielacej stanici CBBC v roku 2021. Dostupná bude aj na Netflixe, no zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná.

FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 4. a 5. séria Worst Witch?
  Očakáva sa, že 4. a 5. sezóna Najhoršej čarodejnice bude vysielaná britským vysielateľom CBBC v roku 2021. Dostupná bude aj na Netflixe, no zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná.
 • Kto je v obsadení 4. a 5. sezóny Najhoršej čarodejnice?
  Obsadenie seriálu bude mať aj niekoľko nových tvárí, vrátane Tallulah Milligan ako Mildred Hubble, Jasmine Blackborow ako Ethel Hallow, Meibh Campbell ako Maud Spellbody a Ameerah Falzon-Ojo ako Enid Nightshade.
 • Čo môžeme očakávať v sezóne 4 a 5 najhoršej čarodejnice?
  Sezóna 4 a 5 Worst Witch prinesie niekoľko nových tvárí a dobrodružstiev. Nové epizódy tiež predstavia niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Pribudnú aj nové magické bytosti, ktoré obohatia dej.

Tabuľka

séria dátum vysielania odosielateľ
4 2021 CBBC
5 2021 CBBC/Netflix

Zatiaľ nie je známe, kedy bude Worst Witch Season 4 a 5 vydaná na Netflixe. Budeme vás však informovať. Viac informácií o sérii nájdete na BBC a Netflix .Celkovo 4. a 5. sezóna The Worst Witch prinesie niekoľko nových tvárí a dobrodružstiev. Nové epizódy tiež predstavia niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Očakáva sa, že seriál sa bude vysielať na britskej vysielacej stanici CBBC v roku 2021. Dostupná bude aj na Netflixe, no zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná.