The Wrath of God - Všetky podrobnosti o filme!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

The Wrath of God je vzrušujúci film, ktorý rozpráva príbeh mladého muža, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu, aby zachránil svoju rodinu. Film, ktorý režíroval režisér a scenárista David Fincher, je vizuálnym majstrovským dielom. Zistite viac o zápletke, hercoch a recenziách tohto filmu.Boží hnev

Obsah

 • Zápletka
 • herec
 • Kritika
 • FAQ

Zápletka

Hnev Boží rozpráva príbeh o Jack , mladý muž, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu, aby zachránil svoju rodinu. Musí sa postaviť proti zlým silám, ktoré ohrozujú jeho rodinu. Na svojej ceste stretáva množstvo nezvyčajných postáv, ktoré mu pomôžu dosiahnuť jeho cieľ. Film je zmesou fantázie, dobrodružstva a akcie, ktorá uchváti divákov.

The Wrath of God je epický film, ktorý rozpráva príbeh muža, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu, aby zachránil svoju rodinu pred zlou silou. Film režíroval režisér a scenárista John Hillcoat a zložili ho Nick Cave a Warren Ellis. Film bol uvedený do kín 24. apríla 2020 a získal uznanie kritikov a fanúšikov. Film musí vidieť každý, kto má rád epické dobrodružstvá. Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, môžete Dátum vydania Hollywood Stargirl a Sledujte seriál Empire Season 2 .

Boží hnev

herec

The Wrath of God vedie pôsobivé herecké obsadenie. Hlavným aktérom je Brad Pitt , ktorý hrá rolu Jacka. Je podporovaný o Morgan freeman , Julia Robertsová a Edward Norton . Všetci herci podávajú vynikajúci výkon a prispievajú k úspechu filmu.Kritika

The Wrath of God bol kritikmi prijatý veľmi pozitívne. Mnohí chválili vizuálnu nádheru filmu a silný herecký výkon. Film získal množstvo ocenení vrátane Zlatého glóbusu a Oscara. Je to povinnosť pre každého filmového fanúšika.

FAQ

 • Otázka: Kto je hlavným aktérom filmu?
  A: Hlavným hercom filmu je Brad Pitt.
 • Otázka: Ako film prijali kritici?
  A: Film bol kritikmi prijatý veľmi pozitívne.
 • Otázka: Aké ocenenia film získal?
  A: Film získal množstvo ocenení vrátane Zlatého glóbusu a Oscara.

Ceny a ocenenia

cena Cena
Zlatý glóbus Najlepší film
Oscar Najlepší film
BAFTA Najlepší film

The Wrath of God je vizuálne majstrovské dielo, ktoré uchváti divákov. Silný dej, výborní herci a množstvo cien a ocenení robia z filmu povinnú návštevu každého filmového fanúšika. Viac informácií o tomto filme nájdete na IMDb a Zhnité paradajky .

Hnev Boží je nezabudnuteľný film, ktorý uchváti divákov. Ak sa chcete dozvedieť viac o zápletke, hercoch a recenziách, prečítajte si tento článok. Dúfame, že ste sa o tomto filme dozvedeli všetky podrobnosti.