Toto sme my, sezóna 6: Všetky podrobnosti, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Šiesta sezóna Toto sme my je konečne tu! Fanúšikovia série NBC sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o zápletke, postavách a novom vývoji. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť Toto sme my Sezóna 6 potrebuje vedieť.

Šiesta séria 'This is Us' bude mať premiéru čoskoro na NBC. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu emotívnu cestu životom rodiny Pearsonovcov. Tu sú všetky podrobnosti, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť o novej sezóne. Máme aj iné zaujímavé predstavenia, napr Doctor Who Staffel 14 2021 a Chlapský výlet 2022 , na ktoré sa môžete pozrieť.Toto sme my, sezóna 6

Obsah

Zápletka

Šiesta sezóna Toto sme my sa zameria na budúcnosť rodiny Pearsonovcov. Fanúšikovia sa dozvedia viac o budúcnosti Veľkej trojky, vrátane ich vzťahov, kariéry a rodín. K dispozícii bude aj niekoľko flashbackov, aby ste sa dozvedeli viac o minulých postavách.

Toto sme my, sezóna 6

postavy

Šiesta sezóna bude mať rovnaké postavy ako predchádzajúce sezóny. Veľká trojka sa vráti, rovnako ako ich rodičia, Jack a Rebecca. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Niektoré z nových postáv budú starými priateľmi Veľkej trojky, zatiaľ čo iné budú novými priateľmi.Trailer

Oficiálny trailer na šiestu sezónu Toto sme my bol vydaný v januári 2021. Trailer dáva ochutnať zápletku novej sezóny a predstavuje niektoré z nových postáv. Existuje aj niekoľko spätných záberov do minulosti Veľkej trojky, vďaka ktorým sa fanúšikovia môžu dozvedieť viac o ich minulosti.

Finále

Finále šiestej sezóny Toto sme my vysielať sa bude 25.5.2021. Bude to dvojhodinové finále, ktoré zhrnie dej celej sezóny. Príde aj niekoľko prekvapení, ktoré fanúšikovia nečakajú.

Záver

Šiesta sezóna Toto sme my sľubuje vzrušujúcu zápletku, nové postavy a prekvapivé finále. Fanúšikovia sa môžu tešiť na emotívnu cestu minulosťou a budúcnosťou rodiny Pearsonovcov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sezóne, pozrite si oficiálny trailer a prečítajte si viac o zápletke a postavách.FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 6. séria This is Us?
    A: 6. séria This is Us sa bude vysielať 25. mája 2021.
  • Otázka: Kto sú nové postavy v šiestej sérii?
    A: Do príbehu sa predstavia niektoré nové postavy. Niektoré z nových postáv budú starými priateľmi Veľkej trojky, zatiaľ čo iné budú novými priateľmi.
  • Otázka: Ako dlho trvá finále 6. sezóny?
    A: Finále 6. sezóny This is Us bude dvojhodinové finále.

Záver

Šiesta sezóna Toto sme my sľubuje vzrušujúcu zápletku, nové postavy a prekvapivé finále. Fanúšikovia sa môžu tešiť na emotívnu cestu minulosťou a budúcnosťou rodiny Pearsonovcov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sezóne, pozrite si oficiálny trailer a čítajte ďalej o zápletke a postavách nbc.com a IMDb .