Mandy Moore je tehotná a natáča 5. sezónu 'This Is Us'

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Mandy Moore je tehotná a natáča 5. sezónu 'This Is Us' Mandy Moore je tehotná, no stále natáča 5. sériu „Toto sme my“. Zistite viac o natáčaní a o tom, ako sa vyrovnáva s tehotenstvom.

Mandy Moore je tehotná, no stále natáča 5. sériu „Toto sme my“. Herečka a speváčka sa rozhodla, že svoje tehotenstvo nepoužije ako výhovorku, aby sa nezúčastnila nakrúcania. Namiesto toho sa rozhodla zvládnuť svoje tehotenstvo a pokračovať v natáčaní. V tomto článku sa dozviete viac o nakrúcaní a o tom, ako zvláda tehotenstvo.Toto je naša sezóna 5

Ako sa Mandy Moore vyrovnala s tehotenstvom?

Mandy Moore sa rozhodla zvládnuť svoje tehotenstvo a naďalej sa zúčastňovať na nakrúcaní. Rozhodla sa urobiť nejaké zmeny vo svojom pracovnom programe, aby sa počas nakrúcania cítila pohodlne. Napríklad sa rozhodla pracovať menej hodín a robiť si viac prestávok. Urobila tiež nejaké zmeny vo svojom kostýme, aby sa počas natáčania cítila pohodlne.

Toto je naša sezóna 5

Ako štáb podporil Mandy Moore?

Štáb 'This Is Us' podporoval Mandy Moore počas natáčania. Rozhodli sa jej dať pár prestávok navyše, aby sa ubezpečili, že sa počas nakrúcania cíti pohodlne. Urobili aj nejaké zmeny v jej kostýme, aby sa počas natáčania cítila pohodlne. Štáb sa tiež ubezpečil, že počas natáčania prijímala primeranú vodu a ďalšie živiny.

Mandy Moore je tehotná a natáča 5. sezónu 'This Is Us'. Herečka a speváčka oznámila svoje tehotenstvo v apríli 2021 a bude hrať v novej sezóne populárnej série. Fanúšikovia sa už teraz tešia na nové epizódy a s napätím sledujú, ako sa bude príbeh vyvíjať. Kuroko žiadna basketbalová sezóna a Bob Newby Tod sú tiež obľúbené série, ktoré potešia fanúšikov po celom svete.Ako sa Mandy Moore popasovala s nakrúcaním?

Mandy Moore zvládla natáčanie tak, že sa zamerala na svoje zdravie a pohodu. Rozhodla sa pracovať menej hodín a robiť si viac prestávok. Urobila tiež nejaké zmeny vo svojom kostýme, aby sa počas natáčania cítila pohodlne. Dbala aj na to, aby zostala hydratovaná a hydratovaná počas natáčania.

Ako si Mandy Moore užila nakrúcanie?

Mandy Moore si natáčanie užila tak, že sa sústredila na krásne momenty. Rozhodla sa užiť si chvíle so svojimi kolegami a sústrediť sa na pekné chvíle. Dbala aj na to, aby zostala hydratovaná a hydratovaná počas natáčania. Urobila tiež nejaké zmeny vo svojom kostýme, aby sa počas natáčania cítila pohodlne.

Ako sa Mandy Moore vyrovnala s tehotenstvom?

Mandy Moore prekonala tehotenstvo tak, že sa zamerala na svoje zdravie a pohodu. Rozhodla sa pracovať menej hodín a robiť si viac prestávok. Urobila tiež nejaké zmeny vo svojom kostýme, aby sa počas natáčania cítila pohodlne. Dbala aj na to, aby zostala hydratovaná a hydratovaná počas natáčania.Ako Mandy Moore zvládla nakrúcanie a tehotenstvo?

Mandy Moore sa pri natáčaní a tehotenstve zamerala na svoje zdravie a pohodu. Rozhodla sa pracovať menej hodín a robiť si viac prestávok. Urobila tiež nejaké zmeny vo svojom kostýme, aby sa počas natáčania cítila pohodlne. Dbala aj na to, aby zostala hydratovaná a hydratovaná počas natáčania. Posádka 'This Is Us' podporila Mandy Moore počas natáčania tým, že jej dopriala niekoľko prestávok navyše a urobila nejaké zmeny v jej kostýme.

Záver

Mandy Moore je tehotná, no stále natáča 5. sériu „Toto sme my“. Rozhodla sa urobiť nejaké zmeny vo svojom pracovnom programe, aby sa počas nakrúcania cítila pohodlne. Posádka 'This Is Us' podporila Mandy Moore počas natáčania tým, že jej dopriala niekoľko prestávok navyše a urobila nejaké zmeny v jej kostýme. Mandy Moore sa pri natáčaní a tehotenstve zamerala na svoje zdravie a pohodu.

FAQ

  • Ako sa Mandy Moore vyrovnala s tehotenstvom? Mandy Moore sa rozhodla urobiť nejaké zmeny vo svojom pracovnom programe, aby sa počas natáčania cítila pohodlne. Urobila tiež nejaké zmeny vo svojom kostýme, aby sa počas natáčania cítila pohodlne.
  • Ako štáb podporil Mandy Moore? Posádka 'This Is Us' podporila Mandy Moore počas natáčania tým, že jej dopriala niekoľko prestávok navyše a urobila nejaké zmeny v jej kostýme.
  • Ako sa Mandy Moore popasovala s nakrúcaním? Mandy Moore zvládla natáčanie tak, že sa zamerala na svoje zdravie a pohodu. Rozhodla sa pracovať menej hodín a robiť si viac prestávok.
  • Ako sa Mandy Moore vyrovnala s tehotenstvom? Mandy Moore prekonala tehotenstvo tak, že sa zamerala na svoje zdravie a pohodu. Rozhodla sa pracovať menej hodín a robiť si viac prestávok.

Tabuľka

akcie Výsledok
Pracujte menej hodín Viac prestávok
zmeniť kostým Cítiť sa pri natáčaní dobre
Doprajte si dostatok vody a živín zdravie a pohodu

Mandy Moore zvládla tehotenstvo a natáčanie. Rozhodla sa urobiť nejaké zmeny vo svojom pracovnom programe, aby sa počas nakrúcania cítila pohodlne. Posádka 'This Is Us' podporila Mandy Moore počas natáčania tým, že jej dopriala niekoľko prestávok navyše a urobila nejaké zmeny v jej kostýme. Tieto opatrenia pomohli Mandy Moore vyrovnať sa s nakrúcaním a tehotenstvom. Viac informácií o tejto téme nájdete na Hollywoodsky reportér a