Prvý pohľad na kostým Thora Jane Fosterovej vo filme „Thor: Love and Thunder“

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvý pohľad na kostým Thora Jane Fosterovej vo filme „Thor: Love and Thunder“ Bol odhalený prvý pohľad na kostým Thora Jane Fosterovej vo filme „Thor: Love and Thunder“. Zistite viac o nových detailoch a o tom, čo o filme vieme.

Bol odhalený prvý pohľad na kostým Thora Jane Fosterovej vo filme „Thor: Love and Thunder“. V novom filme Marvel Cinematic Universe si zahrá Natalie Portman ako Jane Foster ako Thor. Vo filme si zahrajú aj Chris Hemsworth ako Thor, Tessa Thompson ako Valkyrie a Christian Bale ako Gorr the God Butcher. Tu je viac nových detailov a toho, čo o filme vieme.Thor láska a hrom

Kostým Thor od Jane Fosterovej

Prvý pohľad na Thor kostým Jane Fosterovej bol odhalený na oficiálnom instagramovom účte Marvelu. Kostým je zmesou pôvodného kostýmu Thora a kostýmu, ktorý mala na sebe Jane Foster v komiksoch. Ide o čierno-strieborný kostým s červeno-zlatým plášťom. Vyzerá to, že to umožní Jane Foster využiť sily boha hromu.

Prvý pohľad na kostým Thora Jane Fosterovej v 'Thor: Love and Thunder' je konečne tu! Fanúšikovia sa môžu tešiť na veľkolepý kostým, ktorý mala na sebe Jane Foster vo svojej úlohe Thora. Kostýmová návrhárka Alexandra Byrne vytvorila kostým, ktorý je moderný aj tradičný a vzdáva hold pôvodnému Thorovmu príbehu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na jedinečný kostým, ktorý si oblečie Jane Foster vo svojej úlohe Thora. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v 'Thor: Love and Thunder', určite sa pozrite tiež Monarch Staffel 3 Folge 1 a Mladý Sheldon Cast Staffel 4 an.

Thor: Láska a hrom

Čo o filme vieme

Film napísal a režíroval Taika Waititi a bude pokračovaním filmu „Thor: Ragnarok“. Vo filme sa tiež vráti Chris Hemsworth ako Thor, Tessa Thompson ako Valkyrie a Christian Bale ako Gorr the God Butcher. Vo filme sa tiež vráti Natalie Portman ako Jane Foster ako Thor. Film tiež predstaví niektoré nové postavy ako Korg, Miek a Meik.Čo vieme o zápletke

Film sa zameria na príbeh Jane Foster ako Thora. Jane Foster sa pokúsi využiť sily boha hromu na záchranu sveta. Vo filme sa tiež vráti Gorr the God Butcher, ktorý sa snaží zničiť bohov. Vo filme sa tiež vráti Loki, ktorý sa snaží pomôcť Thorovi zachrániť svet.

Čo vieme o obsadení

Vo filme sa predstavia Chris Hemsworth ako Thor, Tessa Thompson ako Valkyrie, Natalie Portman ako Jane Foster ako Thor, Christian Bale ako Gorr the God Butcher, Jaimie Alexander ako Lady Sif, Matt Damon ako Loki a Jeff Goldblum ako veľmajster. Film tiež predstaví niektoré nové postavy ako Korg, Miek a Meik.

Čo vieme o vydaní

Film bude uvedený do kín 6. mája 2022. Film bude dostupný aj na Disney+. Film bude dostupný aj v 3D a IMAX.Záver

Bol odhalený prvý pohľad na kostým Thora Jane Fosterovej vo filme „Thor: Love and Thunder“. Vo filme si zahrajú Natalie Portman ako Jane Foster ako Thor, Chris Hemsworth ako Thor, Tessa Thompson ako Valkyrie a Christian Bale ako Gorr the God Butcher. Film bude uvedený do kín 6. mája 2022. Viac o filme a nových detailoch nájdete na marvel.com a IMDb .

FAQ

  • Kto je v 'Thor: Love and Thunder'?
    Vo filme sa predstavia Chris Hemsworth ako Thor, Tessa Thompson ako Valkyrie, Natalie Portman ako Jane Foster ako Thor, Christian Bale ako Gorr the God Butcher, Jaimie Alexander ako Lady Sif, Matt Damon ako Loki a Jeff Goldblum ako veľmajster.
  • Kedy bude 'Thor: Love and Thunder' v kinách?
    Film bude uvedený do kín 6. mája 2022.
  • Bude film dostupný aj na Disney+?
    Áno, film bude dostupný aj na Disney+.

Zhrnutie

titul Thor: Láska a hrom
riaditeľ Taika Waititi
povolanie Hrajú: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Jaimie Alexander, Matt Damon, Jeff Goldblum
Uvoľnite 6. máj 2022

Bol odhalený prvý pohľad na kostým Thora Jane Fosterovej vo filme „Thor: Love and Thunder“. Vo filme si zahrajú Natalie Portman ako Jane Foster ako Thor, Chris Hemsworth ako Thor, Tessa Thompson ako Valkyrie a Christian Bale ako Gorr the God Butcher. Viac o filme a nových detailoch nájdete na marvel.com a IMDb .