Thor: Love and Thunder Set Pictures odhalené – novinky a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Thor: Love and Thunder je štvrtý diel série Thor a produkuje ho Marvel Studios. Fotografie, ktoré boli nedávno zverejnené, odhaľujú veľa nových detailov o zápletke, postavách a obsadení filmu. Prečítajte si o najnovších obrázkoch súpravy Thor: Love and Thunder.

Obrázky zo setu Thor: Love and Thunder boli odhalené a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich noviniek a detailov. Film režíruje Taika Waititi a v hlavnej úlohe sa opäť predstaví Chris Hemsworth ako Thor. Vo filme si zahrajú aj Natalie Portman ako Jane Foster a Tessa Thompson ako Valkyrie. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na opätovné stretnutie s Mattom Damonom ako Lokim. Ak chcete získať ďalšie aktualizácie o Thor: Love and Thunder, môžete tiež Aktualizácia Designated Survivor a Hoď Ragnarok 2 skontrolovať.Thor: Láska a hrom

dej a postavy

Snímky Thor: Love and Thunder odhaľujú, že film sa odohráva v Asgarde. Očakáva sa, že Thor (Chris Hemsworth) a jeho priatelia sa vydajú na cestu, aby získali Thorovu moc. Očakáva sa, že film predstaví aj niektoré nové postavy, vrátane novej kráľovnej Asgardu, Valkyrie (Tessa Thompson).

Thor: Láska a hrom

povolanie

Okrem Chrisa Hemswortha a Tessy Thompson si v Thor: Love and Thunder zahrajú aj ďalší známi herci. Patrí medzi ne Natalie Portman ako Jane Foster, Chris Pratt ako Star-Lord, Jaimie Alexander ako Lady Sif, Dave Bautista ako Drax a Jeff Goldblum ako Grandmaster. Očakáva sa aj obsadenie niektorých ďalších známych hercov do menších úloh.Nové detaily

Obrázky zo setu Thor: Love and Thunder odhaľujú aj niektoré nové detaily o zápletke filmu. Očakáva sa, že Thor a jeho priatelia sa vydajú na cestu, aby získali Thorovu moc. Očakáva sa, že film predstaví aj niektoré nové postavy, vrátane novej kráľovnej Asgardu, Valkyrie (Tessa Thompson).

dátum vydania

Thor: Love and Thunder by sa mal dostať do kín v novembri 2021. Film produkuje Marvel Studios a režíruje Taika Waititi. Očakáva sa, že film bude veľkým hitom.

Záver

Obrázky zo setu Thor: Love and Thunder odhaľujú mnoho nových detailov o zápletke, postavách a obsadení filmu. Do kín by sa mal dostať v novembri 2021, film bude produkovať Marvel Studios a režírovať ho Taika Waititi. Očakáva sa, že film bude veľkým hitom.FAQ

  • Kedy vyjde Thor: Love and Thunder? Thor: Love and Thunder by sa mal dostať do kín v novembri 2021.
  • Kto bude hrať v Thor: Love and Thunder? Okrem Chrisa Hemswortha a Tessy Thompson si v Thor: Love and Thunder zahrajú aj ďalší známi herci, medzi nimi Natalie Portman, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Dave Bautista či Jeff Goldblum.
  • Kto produkuje Thor: Love and Thunder? Thor: Love and Thunder produkuje Marvel Studios a režíruje Taika Waititi.

povolanie

názov úlohu
Chris Hemsworth Thor
Tessa Thompsonová Valkýra
Natalie Portmanová Jane Fosterová
Chris Pratt Star-Lord
Jaimie Alexander Pani Sif
dave bautista Drax
Jeff Goldblum veľmajster

Viac informácií o Thor: Love and Thunder nájdete na marvel.com , IMDb a Zhnité paradajky .