Film Thunder Force Netflix: Zistite, kedy vyjde

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film Netflix Hromová sila bude čoskoro prepustený. Film, ktorý hrajú Melissa McCarthy a Octavia Spencer, rozpráva príbeh dvoch priateľov, ktorí dostali superschopnosti. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o zápletke filmu, obsadení a dátume vydania.

Film Netflix Thunder Force už čoskoro! Film, ktorý hrajú Melissa McCarthy a Octavia Spencer, rozpráva príbeh dvoch priateľov, ktorí dostali superschopnosti. Film vyjde na Netflixe 9. apríla 2021. Zostaňte naladení na dobrodružstvá, ktoré tieto dve hrdinky zažijú! Ak sa chcete dozvedieť viac o časoch uvedenia filmov Netflix, môžete sa pozrieť Čas vydania Netflix Money Heist a Malé pekné veci sezóna 2 vyhliadka.hromová sila

Obsah

Film Hromová sila rozpráva príbeh Lýdie a Emily, dvoch kamarátok, ktoré sa poznajú od detstva. Ako dospelí získavajú superschopnosti, ktoré im umožňujú zachrániť svet pred skupinou super zloduchov. Musíte sa naučiť ovládať svoje sily, aby ste zachránili svet.

hromová sila

povolanie

Film Hromová sila hrajú Melissa McCarthy a Octavia Spencer. McCarthy hrá Lydiu, bývalú stredoškolskú roztlieskavačku, ktorá má superschopnosť. Spencer hrá Emily, bývalú vedkyňu, ktorá tiež získava superschopnosť. V ďalších úlohách sa predstavia Bobby Cannavale, Jason Bateman, Pom Klementieff, Melissa Leo a Kevin Dunn.dátum vydania

Film Hromová sila vyjde na Netflixe 9. apríla 2021. Film bude dostupný na celom svete a bude mať titulky vo viacerých jazykoch.

Trailer

Aj oficiálny trailer Hromová sila bol vydaný 11. marca 2021. Trailer ukazuje, ako dvaja hlavní hrdinovia získavajú svoje superschopnosti a zachraňujú svet pred super zloduchmi. Trailer je dostupný na oficiálnej stránke Netflix a na YouTube.

Kritika

Film Hromová sila bol zatiaľ pozitívne prijímaný. Kritici ocenili herecké obsadenie a vizuálne efekty filmu. Niektorí kritici sa však sťažovali, že film je príliš predvídateľný a chýba mu hĺbka.Záver

Nový film Netflix Hromová sila vyjde 9. apríla 2021. Film, ktorý hrajú Melissa McCarthy a Octavia Spencer, rozpráva príbeh dvoch priateľov, ktorí dostali superschopnosti. Film bol zatiaľ pozitívne prijatý a bude dostupný po celom svete. Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, pozrite si oficiálny trailer na stránke Netflix alebo na YouTube.

FAQ

  • Kedy vyjde film Thunder Force? Film vyjde na Netflixe 9. apríla 2021.
  • Kto hrá vo filme? Vo filme sa predstavia Melissa McCarthy a Octavia Spencer.
  • Kde môžem vidieť trailer? Trailer je dostupný na oficiálnej stránke Netflix a na YouTube.

povolanie

názov úlohu
Melissa McCarthyová Lýdia
Octavia Spencer Emily
Bobby Cannavale Kráľ
Jason Bateman Krab
Pom Klementieff Laser
Melissa Leo mamička
Kevin Dunn Dr. Green

Nový film Netflix Hromová sila bude čoskoro prepustený. Film, ktorý hrajú Melissa McCarthy a Octavia Spencer, rozpráva príbeh dvoch priateľov, ktorí dostali superschopnosti. Film vyjde na Netflixe 9. apríla 2021 a bude dostupný po celom svete. Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, pozrite si oficiálny trailer na stránke Netflix alebo na YouTube.