Tiny Pretty Things: Dátum vydania Netflixu a očakávaný dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite viac o origináli Netflix „Tiny Pretty Things“ a dátume jeho vydania. Zistite viac o očakávanej zápletke a postavách.

Originál Netflixu Tiny Pretty Things je nová séria založená na rovnomennom románe Sone Charaipotrovej a Dhonielle Claytonovej. Séria bude sledovať skupinu študentov na prestížnej chicagskej Archer School of Ballet, ako sa vyrovnávajú s rivalitou, žiarlivosťou a intrigami. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania Tiny Pretty Things na Netflixe a dozviete sa o očakávanej zápletke.

Tiny Pretty Things je nový originálny film Netflix, ktorý vyjde 14. decembra 2020. Film na motívy rovnomenného románu Sone Charaipotrovej a Dhonielle Claytonovej rozpráva príbeh skupiny študentov elitnej baletnej školy v Chicagu. Dej sa točí okolo rivality a priateľstva medzi študentmi, ktorí sa navzájom podporujú, aby dosiahli svoje sny. Vo filme hrá pôsobivé herecké obsadenie vrátane Kylie Jefferson, Casimere Jollette, Brennan Clost, Daniely Norman, Michaela Hsu Rosena a Damona J. Gillespieho. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu, ktorá ich vtiahne do sveta baletu. Ak sa chcete dozvedieť viac o svete tanca, môžete si pozrieť aj dokument Obsadenie pásu dole vstať hore alebo nová hra Nová veľkosť súboru Pokémon snap vyhliadka.Podrobnosti o 2. sezóne Tiny Pretty Things

Dátum vydania Tiny Pretty Things na Netflixe

Dátum vydania Tiny Pretty Things na Netflixe je 14. decembra 2020. Séria bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude mať jednu hodinu. Seriál režíruje a režíruje Michael MacLennan. Natáčanie seriálu sa začalo v apríli 2020 a skončilo v júni 2020.

Malé krásne vecičky

Očakávaná zápletka Tiny Pretty Things

Séria sa zameria na príbeh Neveah Stroyer, mladej tanečnice, ktorá po absolvovaní elitnej baletnej školy v Chicagu vstúpi do Archer School of Ballet. Neveah sa bude musieť spriateliť a konfrontovať s ostatnými študentmi v škole, keď sa bude snažiť nájsť svoje miesto vo svete baletu. Séria tiež ukáže rivalitu, žiarlivosť a intrigy medzi študentmi školy, keď sa snažia dosiahnuť svoje sny.Postavy z Tiny Pretty Things

Séria bude mať obsadenie postáv vrátane Neveah Stroyer (Kylie Jefferson), Bette Whitlaw (Casimere Jollette), June Park (Daniela Norman), Oren Lennox (Brennan Clost), Ramon Costa (Damon J. Gillespie), Caleb Wick (Michael Hsu Rosen), Delia Whitlaw (Lauren Holly), Monique Dubois (Kylar Broadus) a Shane McRae (Barton Cowperthwaite).

Trailer k filmu Tiny Pretty Things

Aj prvý trailer Tiny Pretty Things bol vydaný 28.10.2020. Trailer ukazuje študentov baletnej školy Archer School of Ballet konfrontujúcich rivalitu, žiarlivosť a intrigy, keď sa snažia dosiahnuť svoje sny. Trailer tiež umožňuje nahliadnuť do deja seriálu a postáv, ktoré ho riadia.

Záver

Originál Netflixu Tiny Pretty Things vyjde na Netflixe 14. decembra 2020. Séria sa zameria na príbeh Neveah Stroyer, mladej tanečnice, ktorá po absolvovaní elitnej baletnej školy v Chicagu vstúpi do Archer School of Ballet. Séria tiež ukáže rivalitu, žiarlivosť a intrigy medzi študentmi školy, keď sa snažia dosiahnuť svoje sny. Aj prvý trailer Tiny Pretty Things bol vydaný 28.10.2020.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjdú Tiny Pretty Things na Netflixe? A: Tiny Pretty Things vyjde na Netflixe 14. decembra 2020.
  • Otázka: Koľko epizód budú mať Tiny Pretty Things? A: Tiny Pretty Things bude pozostávať z desiatich epizód, každá bude mať jednu hodinu.
  • Otázka: Kto je showrunner a režisér filmu Tiny Pretty Things? A: Michael MacLennan je showrunner a režisér filmu Tiny Pretty Things.

Tabuľka

názov úlohu
Neveah Stroyer Kylie Jeffersonová
Bette Whitlawová Casimere Jollette
Júnový park Daniela Normanová
Oren Lennox Brennanová Clotová
Ramon Costa Damon J. Gillespie
Caleb Wick Michael Hsu Rosen
Delia Whitlawová Lauren Holly
Monique Dubois Ochladzuje Broadusa
Shane McRae Barton Cowperthwaite

Originál Netflixu Tiny Pretty Things vyjde na Netflixe 14. decembra 2020. Séria sa zameria na príbeh Neveah Stroyer, mladej tanečnice, ktorá po absolvovaní elitnej baletnej školy v Chicagu vstúpi do Archer School of Ballet. Séria tiež ukáže rivalitu, žiarlivosť a intrigy medzi študentmi školy, keď sa snažia dosiahnuť svoje sny. Aj prvý trailer Tiny Pretty Things bol vydaný 28.10.2020. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania Tiny Pretty Things na Netflixe a dozviete sa o očakávanej zápletke.